Mücadeleye devam…

İstanbul İl Seçim Kurulu,  Maltepe İlçesi sayımları tamamlanır tamamlanmaz.

Mazbata yazım aşamasını videolara çekerek ve TARAF olduğunu gizlemeyerek İBB Başkanlığı Mazbatasını Ekrem’e verdi.

Öncelikle net ifade edeyim proje gereği yetiştirilen ve alışa gelindiği üzere mütedeyyin kesimi kandırmak adına yerleştirilmiş bir soy ismini kullanmayacağım.

Zira Türkiye yakın tarihi kendini soy isim değişikliği ile gizlemiş şer odaklarından gördüğü zararlar ile doludur.

Yani mazbata bir şekilde verildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan “olağan üstü başvuru” sürecine atıf yaparak “süreç YSK’da bekleyip kararı bekleyeceğiz” dedi.

Tarihinde sayısız hukukçunun HUKUKU göz göre göre çiğnediği günleri hatırlayan biri olarak sonucu çokta merak etmiyorum.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bölünmez bütünlüğüne açıktan saldıran terör destekçileri ile bir arada olan “PARTİ” Ak Parti olsaydı şimdiye kadar HUKUK çemberinde kıstırılmış ve belkide kapatılmıştı.

Parti kapatmayı hoş görmeksekte dünyanın hiçbir ülkesinde o ülkenin topraklarına “VADEDİLMİŞ TOPRAK” göndermesi yapan hiç kimse, askerine kurşun sıkanlarla elele yürüyen hiçbir parti barınamaz, barınmamalıdır.

Hal böyle olunca Türkiye’de bazı kesimlere suç işleme, söylediği hukuka aykırı bile olsa söyleme lüksü veren bir hukuk sistemi var ve bu oldukça rahatsızlık verici bir durum.

Bu verilerden yola çıkarak düşüncem. Bu kadar BÜYÜK bir tezgâhı kuran yapının YSK aşamasını atladığını pek düşünmüyorum.

Neyse sonuçta beklemek ve görmek gerekecek.

Ekrem mazbata verildikten sonra gerçek yüzünü göstermeye başladı.

Öncelikle izlediği yol bizlere pek yabancı değil. Bu yolu muhafazakâr kesimi 40 sene kandırmış, başında takke ile Müslüman taklidi yapmış bir yapının izlediğini gayet iyi biliyoruz.

Riya ve samimiyetsizliğin en üst düzeyine şahitlik ediyoruz.

Çay ocağında  ANTRİKOT tiyatrosu yapıp öğle yemeğinde 1.800 TL fatura ödemek, gece çatışmada şehit olan askerlerimize güya rahmet okuyarak Şehitlerimize dil uzatan Canan ile yan yana olmak, 15 Temmuz’un sembol mekânlarından biri olan İBB binası önünde terör yandaşlarına gönderme yapmak ama ağzına tamda orada şehit olan insanlarımızı anmamak ve tabi hepimizin bildiği Ömer Halisdemir düşmanlığı…

İbretlik günler yaşıyoruz. 40 Sene milletimizi kandırıp vatanımızı işgal etmeye ve siyoniste satmaya çalışan bu yapıyı tespit etmek zor olmuştu lakin MÜSLÜMAN aynı yerden iki kere sokulmamalı..!

Seçim süreci YSK’da sürüyor ve orada sonuçlanacak.

Biz gelelim milletin beklediği meseleye yani Ak Parti Teşkilatlarında yapılacak temizliğe…

Millet, FETÖ ile mücadele kapsamında yan çizenleri, fetöcü bilinenlere kefil olan teşkilat mensuplarını biliyor ve artık görmek istemiyor.

Ayrıca özellikle hukuk sisteminden bir şekilde kurtulmuş, tahliye edilmiş ve ciddi manada fanatik fetöcüleri görüyor ve duyuyor. Bu çok büyük bir rahatsızlık oluşturuyor.

Sayıştay, Maliye Bakanlığı, Üniversiteler konusunda ciddi iddialar var.

Genel itibari ile sürekli yazdım ve Cumhurbaşkanına teklifimdir.

Fetö ile mücadele şehir bazında kurulacak masalarda yapılmalı. Şehir şehir damarlar temizlenmeli partilerle organik bağı olmayan kişiler bunu yürütmelidir.

Diyeceksiniz ki her şehrimizde hakimler, savcılar var.

Peki soruyorum millet bu kadar tahliyeden sonra sisteme güveniyor mu sanıyorsunuz?

Bugün seçimde HIRSIZLIĞI konuşuyorsak ve BELLİ KESİMLER hırsızlığa hırsızlık diyemiyorsa (özellikle bazı gazeteciler) bu BEKA mücadelesinin ne kadar ciddi olduğunu göstermektedir.

Not: Yine doğruları yazdığımız için Twitter hesabımı kapattı. Hiçbir elektronik aygıttan kendi adıma hesap açamıyorum. Ekrem’in FETÖ ilişkisi ve FETÖ bağlantıları konusunda ısrarlı paylaşımlar yapınca hesabınız kapanıyor. Sonra bu yapı karşınıza çıkar ifade özgürlüğünden bahseder.

Hürmetler


Coronavirus (Covid-19)

  • 11,387,695Coronavirus Vaka Sayısı
  • 533,631Ölü Sayısı
  • 4,408,623Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 11:15

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar