Algıya yenilmeyin

Dün Şehidimizin cenazesinde vahim bir hadise cereyan etti.

Şehidimizin ailesinin ve yakın akrabalarının cenazede HAKLI olarak görmek istemediği Kemal Kılıçdaroğlu cenazeye katılıyor. Geleceği yönünde her hangi bir haber dahi vermiyor.

Veee…bahsi geçen cenazede Kemal beye provakatif bir saldırı gerçekleşiyor.

Öncelikle her kim olursa olsun darp, şiddet asla savunulamaz. Protesto şiddete devşirilmedikçe haktır ve hukuksaldır.

Sonuçta devletin güvenlik birimleri tedbirleri alıyor ve şükür ki Kemal bey bölgeden zarar görmeden uzaklaştırılıyor.

Hadisenin ardından Ak Parti ve MHP kanadından, toplumun her kesiminden saldırıya tepkiler çığ gibi büyüdü.

Peki yetti mi? Elbette hayır...!

Saatler içinde sosyal medyada İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun ve dahi topluluğu sakinleştiren Savunma Bakanının istifası istenmeye başladı.

Biz Kemal beye saldırı oldu aman dikkat edelim provakasyonlara gelemeyelim diye sükûnet tavsiye ederken çok garip şekilde CHP kanadı toplumu germeye, ayrıştırmaya devam etti.

Yineliyorum…Şiddet savunulamaz ve kınıyoruz. Sorumlular tespit edilip hukuka teslim edilmelidir ki soruşturma devam ediyor.

Garip olan şudur ki, bir kişide çıkıp “Bakın Kemal bey bu provakatif saldırıyı kınıyoruz ama sizde terörist cenazelerinde ağlayan vekillerinizi, TV ekranlarında “PKK silah bırakamaz” açıklamalarınızı, HDP ile ortaklığınızı lütfen gözden geçirin” niye demiyor?

Ülkemizin Güneydoğusunu Siyonist bakış açısı ile “Vaat edilmiş topraklar”   olarak gören Temelli ile neden yanyanasınız lütfen bunu yapmayın diye neden hiçbir gazeteci Kemal beye serzenişlerde bulunmuyor.

Pekiiii..!

CHP’ye oy verenler neden demokratik tepkisini ortaya koyup Kemal beye gidip “CHP’yi militarize ettiniz CHP bu değildir. CHP, FETÖ partisi değil, PKK partisi değildir lütfen toplumu ve bizi terörle yanyana getirmeyin” demiyor?

Evet kimse bunu dile getirmiyor. Ama eğer biri çıkıp CHP-HDP ortaklığını ortaya koyunca, S.Temelli’nin NET ifadesinden yola çıkarak seçimlerde CHP Terör destekçileri ile ortak oldu deyince bunu söyleyenler ayrıştırıcı, gerilim çıkarıcı oluyoruz öyle mi?

Yooook efendiler..!

Türkiye’de ne sokak olaylarının ne de şiddetin tarafı oluruz. Ama kimin kim olduğunu, kimin kimle iş tuttuğunu, İBB’de “Gülen” yüzün arkasına saklanmış şeytani planı her yerde ve her fırsatta anlatacağız.

Şahsım adına yazıyorum. Twitter hesabımdan Ekrem’i eleştirdim ve FETÖ bağlantıları ortaya koyduğum için, yürüttükleri algıya yenilmeyip gizledikleri planı ifşa ettiğim için hesabım sahip olduğum bütün elektronik cihazlarımdan engellenmiş durumdayım. Yine öğrendiğim kadarıyla Ekrem belli gazetecilerin susturulması için bazı mercilere başvuru yapmış. İşte size “Gülen” yüz ve şeytani planı….


Coronavirus (Covid-19)

  • 5,678,017Coronavirus Vaka Sayısı
  • 351,667Ölü Sayısı
  • 2,899,800Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 03:25

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar