HaberX'den Türkiye'de bir ilk: Sosyal Haber Sitesi

Sosyal medya ile haberciliği birleştiren HaberX, içeriği ve akışı kullanıcıları tarafından belirlenen, Sosyal Haber Sitesi konsepti ile karşınızda.

HaberX, tüm kullanıcılarına, özgürce fikir ve duygularını fotoğraf ve video caps eşliğinde sunma; internette dolanırken rastlanan haber, röportaj, köşe yazısı, video gibi her türde medya içeriğini linkle kolayca paylaşma; öznel makale, söyleşi, haber ve yazıları geniş kitlelere duyurma imkanı veriyor.

 Üstelik paylaşımlar beğeni, puan, tık aldıkça paylaşım sahibi karizma yapıyor. #HaberX'e kayıt olmakla başlayıp, editörlük ve yazarlıkla devam eden, nihayetinde reklam gelirlerinden pay almaya kadar varan #karizma yapma sürecinin hızı ilgi gören, kaliteli, çok sayıda içerik üretmekle doğru orantılı.

 Kayıt olmadan da tüm içeriğe erişim imkanı veren HaberX, bu yönüyle diğer sosyal medya platformlarından ayrılıyor. Bir başka anlatımla paylaşımların ulaşabileceği kitle sadece kayıtlı kullanıcılar değil tüm internet kullanıcıları.

Fikrini söyleyeceğin, duygunu ifade edeceğin, derdini paylaşacağın, sorununa çözüm arayacağın, gündemi bileceğin, eğleneceğin, eğlendireceğin, insanların senin ve fikirlerin hakkında ne düşündüğünü öğreneceğin bir yer arıyorsan HaberX bunun tam da doğru adresi.

 Şimdi, ister sadece içeriğe göz at HaberX'in keyfini çıkar, ister kayıt ol keyfini çıkarırken HaberX'e keyif kat.

HaberX'den Türkiye'de bir ilk: Sosyal Haber Sitesi

Popüler Kullanıcılar

}