SEKTE.!

SEKTE.! Tekrardan merhabalar arkadaşlar. Malum,şeytan fetula gibi örgütlenmeler gruplar dinimize ait olan bir sürü derin manalı,güzel kelimeleri erezyona uğrattılar. İnsanlarımız bu vampirlerden sebeb o deruniliğiyle bile kalbleri cezbeden kelimelerden korkmaya,kaçmaya kullanmamaya,çocuklarına isim olarak bile vermemeye başladı. İsme hemen bir kaç misal vereyim.Şaban,Recep,Bayram,Saffet vb... Bu operasyonların nasıl yapıldığını hepimiz az çok biliyoruz. Hacı,hoca,şeriat vb isimlerde yine aynı taktikle öcüleştirildi.

En son ve büyük darbeyide şeytan fetula yaptı. Abi,abla,himmet,gayret,tarikat,cemaat isimlerini resmen kanalizyonun içine itekledi.

Bu makaleyi yazmama sebeb ise en azından bu kelimelerden,belkide en kıymetlilerinden biri olanı kurtarmak ve türkçemize hem yeni bir kelime kazandırmak hemde vatan,millet,ümmet için hayırlı bir iş yapmış olmak.

Nerden mi aklıma geldi.? Yazayım hemen. Vatansever bir insan ve karşısında yine vatan sever bir gazeteci bir programda karşılıklı din istismarı yapan malum şeytan fetodan konuşuyorlar,lakin öyle bir an geliyorki,o güzel kelimeyi kullanmaya çekiniyor,çünkü o kelimeyi fetula şeytanı kirletmiş,onun yerine başka bişey koymak için çaba sarf ediyor. Bende işte o an bu fikir uyandı. Yazımın başlığı olan kelimeyi alternatif kelime olarak düşündüm. Gücüm yettiğincede bu kelimenin kullanılması için çalışacağım dostlar. Sizlerden ricam bu kelimeye sahip çıkmanız. Zerre bir maddi çıkarım söz konusu değildir. Bunuda belirtmek istedim. Ben kendimce bu sayfamda dinime vatanıma faydalı birşeyler yaparak kalem ile,fikir ile cihad peşindeyim,hepsi bu.

Sekte almanca bir kelimedir. Karanlık işlerle uğraşan,din i ve metafizik tabanlı örgütlenmelere verilen addir.Mesela en ünlülerinden biri Moon dur. Ülkemizde nasıl bahs ediliyor konusu gecince, " Moon Tarikatı" Moon bir tarikat olamaz. İşte o yüzden almanca Moon a Sekte diyorlar. Moon Sektesi. Ortodox,Katolik,Evangelik,Protestan ları sizler hiç önüne ve arkasına Sekte kelimesi getirilerek telafuz edildiğini duydunuzmu. Olmaz yapmazlar,çünkü dini,metafiziği kendine alet eden karanlık gruplara Sekte demiş kesip atmışlar.

Evet gelelim benim tavsiyeme. Tarikat kelimesinin o temiz,yüce,deruni anlamını ve güzelliğini tekrardan beyinlere neşr etmek için,bundan sonra ülkemizde yada başka memlekette,karanlık işlere bulaşmış ,sos olarakta dini kutsallarımızı,mefafiziği,Allah ı,kitabı,Peygamberi kendine haşa sos edenleri SEKTE olarak telafuz edelim ve bunu dilimize iyice yerleştirelim,alıştıralım inşaallah.

Nakşibendilik Tarikattır,feto SEKTE dir, fetula gülen bir SEKTE lideridir. Kuytul SEKTE lideridir,furkan vakfı bir SEKTE dir. Adnan oktar bir SEKTE lideridir,kedicilik bir SEKTE dir. Dilim döndüğünce Tarikat ve Sekte nin arasındaki farkı anlatmaya çalıştım. Hinderland kelimesi almancadan dilimize geçiş yapmıştır ve yan etklleri olmaksızın vücudumuz kabul etmiştir,inşaallah bu SEKTE kelimeside bünyeye uyarda,konuşmacılar programlarda zor duruma düşmekten kurtulur dilimizde yeni bir kelimeye kavuşur vesselam.

Popüler Kullanıcılar

}