Bu da EYT'nin manifestosu

Emeklilikte Yaşa Takılanlar  #EYT seslerini duyurmaya ve mağduriyetlerinin giderilmesi amacıyla çalışmalarına devam ediyor. İşte, Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Tarafından Yayımlanan Seçim #Manifestosu

1-) Siyaset üstü konumumuz korunacaktır.

2-) Emeklilikte Yaşa Takılanlar olarak talebimiz; 4447 sayılı kanunla emekli olmak için getirilen Kademeli Yaş Şartının, 1999 yılı öncesinde sigortalı olan çalışanlardan kaldırılmasıdır.

3 -) BU yasayla birlikte 2008 yılında yürürlüğe giren #5510 sayılı kanunla düşürülen aylık bağlanma oranlarının 1999 yılı öncesi aylık bağlama oranlarına yükseltilmesidir.

4-) Ülkemizin seçime girdiği şu günlerde siyasi parti yetkilileriyle görüşmelerimiz devam edecektir.

5-) Bu süreçte, gerek görsel ve gerekse yazılı basında yanımızda olmayan tüm iletişim kurumlarına tavrımız net olacaktır.

7-) EYT'ye çözüm yoksa oy da yok ilkemizden ödün vermeyeceğiz.

8-) İktidara kim gelirse gelsin hak arama mücadelemiz aralıksız, hak alınıncaya kadar devam edecektir.

9-) Tüm resmi görüşme ve hükümet tarafından gelen tüm önerilerde bu sorumluluğu kendisine misyon edinmiş Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYT SYDD) muhatap alınmalıdır. Ülkemizin seçime gittiği günlerde tüm siyasi partilere, TV kanallarına, gazetelere platform manifestomuzdur.

Bu da EYT'nin manifestosu

Coronavirus (Covid-19)

  • 809,308Coronavirus Vaka Sayısı
  • 39,566Ölü Sayısı
  • 172,521Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 18:20

HaberX Anket

Koronavirüs önlemleri yeterli mi?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar