Ali Koç: Yerli hoca olursa Aykut Hoca'dan başkası olmayacak

Fenerbahçe'nin sportif direktörü Damien Comolli, Ülker Stadı'nda düzenlenen basın toplantısında sözleşme imzaladı. Comolli, Teknik Direktör Aykut Kocaman'la görüştüğünü ancak konuyla ilgili son kararı yönetimin vereceğini söylerken, Başkan Ali Koç ise, "Yerli hoca ile çalışacaksak bu Aykut Hoca'dan başkası olmayacaktır" dedi.

Ülker Stadyumu 1907 Tribünü'nde düzenlenen törende Comolli 3 yıllık sözleşmeye imza attı. Törene Başkan Ali Koç, Başkan Yardımcısı Semih Özsoy, yöneticiler ve Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük katıldı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, teknik direktör konusuna açıklık getirdi. Koç, Aykut Kocaman'la ilgili yaptığı açıklamada, "Hocamızla iki kez görüştüm. Resmi çekmemiz açısından çok yardımcı oldu. Bu kadroyu 2. yapıp Şampiyonlar Ligi'ne taşıması çok büyük başarıdır. Önümüzdeki sezon kendi beklentilerimizi, o kendi beklentilerini bizimle paylaştı. Şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki, yerli hoca ile çalışacaksak bu Aykut Hoca'dan başkası olmayacaktır" ifadesini kullandı.
Ersun Yanal ismini kesin bir dille yalanlayan Koç, şunları söyledi:

"Bodrum'a en son kampanyamız için gitmiştim. Bodrum'a gidip Ersun Hoca'yla görüştüğüm yazılıyor. Bunlar nereden çıkıyor bilmiyorum. Yakından uzaktan gerçekle alakası yok. Yerli hoca ile devam edeceksek Aykut Hoca'dan başkası olmayacaktır. Kendisinden cumaya kadar süre istedim. Damien'in çalışmaları için de süre gerekiyor. Yeni bir yolculuğa çıktık. Gelecekle ilgili her türlü opsiyonumuzu en sağlıklı ve doğru şekilde değerlendireceğiz. Kimsenin baskısı altında kalmadan duygusallığa yer vermeden veya mininum yer vererek, bu konuda camiamız açısından en sağlıklı kararı almaya çalışıyoruz. Hep beraber kararımızı vereceğiz ve sizinle paylaşacağız."

Ali Koç: Yerli hoca olursa Aykut Hoca'dan başkası olmayacak

Popüler Kullanıcılar

}