Kartepe´de sünnet şöleni kayıtları başladı

Kartepe Belediyesi tarafından düzenlenecek olan “11’inci Sünnet Şöleni” için başvurular 24 Mayıs tarihine kadar sürecek.
Kartepe’de geleneksel olarak gerçekleştirilen sünnet şöleni bu yıl da devam ediyor. Kartepe Belediyesi tarafından bu yıl 11.ncisi gerçekleştirilecek olan sünnet şöleni için kayıt işlemleri başladı. Şölen için vatandaşların 24 Mayıs tarihine kadar Kartepe Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve muhtarlık ofislerinden kayıt formlarını doldurmaları gerekiyor.
Konuyla ilgili açıklama yapan Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, sosyal sorumluluk ve belediyecilik anlayışı doğrultusunda 10 yıldır devam ederek gelenekselleşen sünnet şöleninin 11’ncisi düzenleyeceklerini belirterek, “Delikanlılığa ilk adımını atacak ilçemizde ki miniklerimiz için geleneksel hale getirdiğimiz sünnet şöleninde bu mutluluğu yine hep beraber yaşamak istiyoruz. Toplu şölen havasında geçen etkinliğimiz, çocuklarımız ve ailelerimiz için hayatlarının unutulmaz bir gününe dönüşecek. Onların bu heyecanını paylaşmak isteyen tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz” dedi.
(İHA)


Coronavirus (Covid-19)

  • 6,192,703Coronavirus Vaka Sayısı
  • 371,479Ölü Sayısı
  • 3,061,971Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 16:01

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar