Hadi ipucu 25 Mayıs 2019 : Yönetmenliğini Ertem Eğilmez'in yaptığı, Şaban, Ramazan ve Hüsamettin'in kayıp elmasın peşine düştükleri film nedir?

Hadi ipucu 25 Mayıs 2019 21.00 yarışması sorusu ve cevabı

Soru: Yönetmenliğini Ertem Eğilmez'in yaptığı, Şaban, Ramazan ve Hüsamettin karakterlerinin kayıp bir elmasın peşine düştükleri filmin ismi nedir?

Cevap: Şaban Oğlu Şaban

Özet ve Detaylar

Şaban Oğlu Şaban, aynı yerde askerlik yapan iki arkadaş Şaban ve Ramazan’ın askerlik esnasında ve sonrasında başlarına gelen rastlantısal olaylara karşı verdikleri tatlı mücadeleye odaklanır. Şaban’ın sakarlıkları yüzünden komutan Hüsamettin defalarca yaralanmış, iyice çileden çıkmıştır. Askerlik bittiğinde, bir gazinoda çalgıcı olarak işe giren ikili, tesadüf eseri bir suçlunun yakalanmasını sağladıklarında Nazır Paşa tarafından gizli polis olarak atanırlar. Nazır Paşa ve ailesini ziyaret ettikleri bir gece, Paşa’nın damadının eski komutanları Hüsamettin çıkmasıyla zor anlar yaşarlar. Fakat sadece bu da değildir! Aynı gece evden çalınan elmas, ortalığı iyiden iyiye karıştırır. Tatlı sakar ikili elması bulabilecek midir? 

Hadi ipucu 25 Mayıs 2019 : Yönetmenliğini Ertem Eğilmez'in yaptığı, Şaban, Ramazan ve Hüsamettin'in kayıp elmasın peşine düştükleri film nedir?

Coronavirus (Covid-19)

  • 5,876,832Coronavirus Vaka Sayısı
  • 360,648Ölü Sayısı
  • 2,941,393Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 01:25

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar