Düpedüz küfür etti

Yok yok düpedüz “İT” dedi.

Evet CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem M. Devletin Ordu Valisine dümdüz küfretti.

Daha öncede Arnavutköy’de bir esnafa el-kol hareketleriyle küçümseyici tavırlar göstermiş ve UKALA demişti.

Velhasıl CHP İBB adayında seviye deniz seviyesinin altına indi.

Bir başka deyişle MASKE DÜŞTÜ.

Öyle bize satıldığı gibi güleryüzlü ve masum biri olmadığı ortaya çıktı.

31 Mart sürecinde de sürekli FETÖ misali HOŞGÖRÜ kelimesini diline pelesenk eden kişi son 1 aydır yalanına yalan katarken artık buna hakaret, küfürleri de ekledi.

Aslına bakarsanız Ekrem beyin maskesi çok önce düşmüştü ama bu maskeyi düşürmek istemeyen BEYAZ TÜRKLERE yamanmak isteyen MUHAFAZAKAR kimlikli EZİK yazarlar, çizerler maskeyi tutmaya çalıştı.

Halbuki bir arada olamayacak tavır, davranış, söz ne varsa Ekrem M.’de toplanmıştı.

Mesela seçim sürecinde sürekli dini ifadeler kullanan ve çok garip bir şekilde tıpkı FETÖ ağzı gibi “hepimiz bir aradayız, hoşgörü, sevelim, sayalım, 16 milyonu buluşturacağız” diyen kişi diğer tarafta FETÖ’den ceza almış Atilla Taş’ın “Ekrem abi” seslenişine Güleryüz gösteriyor, 60000 insanımızı şehit etmiş PKK’yı savunan, Yasin Börü’nün şehit edilmesine sebebiyet veren Demirtaş’ı beğeniyordu.

Hatırlarsınız belki; mazbatayı aldığı günlerde meydanlarda FETÖ’nün darbe sloganı haline gelen “Yurtta sulh” tezahüratlarını yapıyordu.

Yani bu denli zıt kutuplarda olup hoşgörüden bahsetmek hele hele bir terör örgütü destecisi ve mensubunun siyasetini beğenmek nasıl bir sevgi, saygı, hoşgörü barındırabilir.

Diğer tarafta Ramazan ayı boyunca muhafazakâr kesime iyi görünmek adına iftarda, sahurlarda boy gösterdi lakin diğer tarafta milletin inandığı “Allah’a”, inandığı dine sövenlerle beraber aynı yolda yürüyordu. Bu da bize Türkiye’de Müslüman görünüp Vatikan’da Papa elini öpenleri hatırlatmıştı.

Peki, burada bir çelişki yok muydu? Aranızdan hangi Müslüman Canan Kaftancıoğlu ile aynı safta olabilir yâda Yeni Zelanda’daki Hristiyan Teröründen sonra Müslümanları ve İslamiyet’i suçlayan Kemal Kılıçdaroğlu ile yanyana durabilir?

Ekrem bey’in çelişkileri bitecek gibide değil..!

“Bizi ayrıştırıyorlar, bizi düşman ediyorlar” diye mesaj atan Ekrem M., PKK-FETÖ’ye tek kelime edemezken devletin valisine HAKKI OLMAYAN VIP HİZMETİ verilmedi diye KÜFREDİYOR.

“Yahu biride çıkıp Ekrem Bey’i ikaz etmeyecek mi, bu ne haldir?” derken bugün malum spiker arkadaşı isyan etti. Dikkat et Ekrem ayağın kayıyor dedi.

Bu kadar çelişki ve gitgeller arasında kalmış birinden bahsediyoruz.

Çocuk gibi esnafa el kol hareketi yapan, hakkı olmayan yere giremeyince şımarık POP Şarkıcıları gibi artistlik yapıp küfreden birinden bahsediyoruz.

Öfke kontrolü olmadığı gibi çok rahat yalan söyleyip, küfredebiliyor.

Böyle bir karakter diyor ki, 16 Milyon buluşacak..!!

Ekrem bey, bence sen 16 milyonu kendi işlerine karıştırma ne İstanbul ne de Türkiye PKK-FETÖ ile aynı safta yürüyen, Devletin Valisine küfreden, vatandaşa hakaret eden seninle pek buluşmak istemez.

Gördüğün ve sana gösterilen rüyadan uyandığında sende çelişkilerini göreceksin eminim.

Bu arada Trabzon ziyaretinde Eren Bülbül’ün kabrini neden ziyaret etmedin yada edemedin gibi bir soruyu buraya bırakıyorum ÜZÜLME..!

Hatılatmakta fayda var. Edepsizliğin, şımarıklığın, hırsızlığın ve küfürün MAĞDURİYETİ OLMAZ.

31 Marttan sonra MAĞDUR olmuş tek taraf vardır MİLLETTİR.

CHP sandıkların tekrar sayılmasına engel olmasaydı bugün seçim konuşmuyorduk. Sandıkların saydırılmaması kararı geri kalan %90 sandıkta yapılan hırsızlığı unutturmak, göstermemek için miydi?

Mağdur millettir çünkü verdiği oy organize bir suç örgütü tarafından başkasına yazılmıştır.

Mağdur Arnavutköy’de Ekrem Bey’in ukala dediği kardeşimizdir.

Mağdur "antrikot olmaz herkes gibi kapuska" diyen birinin HERKES GİBİ olmayıp hakkı olmayan VIP’den geçemediğinde küfrettiği valimizdir.

Mağdur millettir çünkü bu kadar yalanı ve seviyesiz davranışı çekmektedir vesselam...


Coronavirus (Covid-19)

  • 5,991,593Coronavirus Vaka Sayısı
  • 365,328Ölü Sayısı
  • 2,991,294Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 23:40

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar