KANLI AY TUTULMASININ BURÇLARA VE DEPREME ETKİSİ

Astrologlara göre kanlı ay tutulmasının etkisi güçlü ve uzun süreceğinden 4-5 ay içersinde  daha çok tam olarak gözlenebilen  yerlerde deprem,sel,tsunami olası doğa olaylarının görülmesi muhtemel....Aynı gece Yüzyılın en uzun ay tutulmasını ve Mars ın dünya ya hem en yakın hem de en parlak halini üstelik meteor yağmurunu aynı anda izleyebileceğiz.

 

BURÇLARA ETKİSİ 

 

Kova burcunda gerçekleşeceğinden ötürü en çok etkilenecek olan burç ise Kova belli başlı sarsıntılar yaşayabilir ummadığınız kişilerden beklenmedik davranışlar görebilirsiniz.

 

Koçlar ;ötelemiş olduğunuz bir takım kararları artık zamanı diyip uygulamaya geçebilirsiniz.Aile içinde ya da çevrenizde bir takım olumsuzluklar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Boğalar; sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.Hayatınızda yeni başlangıçlar olabilir.Aile bireyleri ile ciddi anlamda sorunlar çıkabilir hazırlıklı olun.

 

İkizler; aşk hayatınızda yeni başlangıçlar olacak,platonik diye düşündüğünüz aşkınızın öyle olmadığını görebilirsiniz.Yeni arkadaşlıklar edinebilir uzun süren dostluklar  kazanabilirsiniz.

 

Yengeçler; her zaman olduğu gibi duygusallık yine ön planda, kimsenin sizi üzmesine fırsat vermeyin, kararlı olun ve fedakarlıktan bu dönemde kaçının.

 

Aslanlar;inişli çıkışlı günler sizi bekliyor olacak çok fazla kendinizden ödün vermeyin.İş hayatınızda olumlu değişiklikler sizi bekliyor olacak iyi değerlendirmelisiniz.

 

Başaklar; bu dönemde tüm negatif düşünceleri bırakıp pozitife dönün çünkü herşeyin güzel olacağı bir dönemdesiniz.Artık üzülmek yok mutlu olmak var. 

Teraziler; yaşantınızda bir takım değişiklikler yapabilirsiniz, iş değişikliği ev değişikliği gibi bu dönem teraziler için tam bir değişim dönemi ! Değişiklikler kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

 

Akrepler;uzun zamandır uğraş içerisinde oldukları konulara nokta koyma zamanı içinizden nasıl geliyorsa öyle davranın.Kariyeriniz için harika bir dönem sizi bekliyor

 

Yaylar; son günlerde yaşanan tatsızlıklar son bulacak yüzünüz gülecek yalnız aile fertlerinden biri  canınızı sıkabilir fırsat vermeyin.

 

Oğlaklar; maddi açıdan rahatlayacağınız bir döneme gireceksiniz bu da sizi oldukça rahatlatacaktır.Mekan değişikliği size iyi gelecektir.hemen plan yapmaya başlayın.

 

Balıklar; duygusallık tavan yapacak ve yine üzülen taraf siz  olacaksınız o yüzden bu dönemde duygusal davranmayın biraz mantığınız ile hareket ediniz.Bu şekilde davranırsanız rahatlama dönemine geçebilir rahat nefes alabilirsiniz. #kanlıay#aytutulması#burç#astroloji#burçlaraetkisi


Coronavirus (Covid-19)

  • 12,389,554Coronavirus Vaka Sayısı
  • 557,405Ölü Sayısı
  • 4,644,702Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 06:30

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar