Burak Yılmaz: Herkes bu olayın parayla alakası olmadığını biliyor

Trabzonspor'da forma giyen Burak Yılmaz, alacaklarıyla ilgili tartışmalar üzerine açıklama yaptı. Yılmaz, "Aslında herkes bu olayın para ile alakası olmadığını çok iyi bilmesine rağmen nedense gerçekleri söylemiyor" dedi.
Bordo mavili kulüpten bugün yapılan açıklamada, "Ne üzücüdür ki; bir önceki dönemde aylarca ödeme yapılmamasına rağmen herhangi bir yasal girişimde bulunmayan Burak Yılmaz'ın kulübümüze gönderdiği ihtar, ödemelerin gerçekleştirildiği günün akşamı elimize ulaşmıştır" denildi.
#Trabzonspor'un açıklamasının ardından Burak Yılmaz da #Twitter hesabından açıklama yaptı. "Sürekli herkes konuşuyor ve ben hayretle dinliyorum" diyen Yılmaz, şu ifadeleri kullandı:

"Aslında herkes bu olayın para ile alakası olmadığını çok iyi bilmesine rağmen nedense gerçekleri söylemiyor. Para ile alakalı bir durum olsaydı geçen sene de tavrım bu olurdu fakat geçen sene değil federasyona başvurmak, tek kelime para konuşmadım ve kulüp için de neler yaptığımı çok iyi biliyorsunuz. Bu duruşumdan asla vazgeçmeyeceğimi de bilmenizi ister, saygılar sunarım."

Burak Yılmaz: Herkes bu olayın parayla alakası olmadığını biliyor

Coronavirus (Covid-19)

  • 180,089,013Coronavirus Vaka Sayısı
  • 3,901,071Ölü Sayısı
  • 11,356,010Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 20:15

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar