Görme Engelli Gazeteci Kanal 43 Ailesi'ne katıldı...

   KÜTAHYA'nın Simav ilçesinde yaşayan Görme Engelli Gazetecei Güngör Avcıoğlu, 4 Ağustos pazar gününden itibaren, Kanal 43 TV'de program sunmaya başlayacak. Kanalın ana haber bültenine konuk olan Avcıoğlu şu açıklamaları yaptı:
“4 Ağustostan itibaren, her pazar saat 10'la 12 arasında Kanal 43'de olacağım. Programda kahve tadında bir sohbet yapılacağı için, programın ismini "Kahve Tadında" koyduk. Bizler her pazar ekranlarımız aracılığıyla, izleyenlerimizin kahvaltı masalarına konuk olacağız.”
Programa katılacak konuklar hakkında da bilgi veren Görne Engelli Gazeteci, “Biz konuklarımızı seçerken genelde gündemi takip edeceğiz. Yeri gelecek, çok ünlü isimler programımıza konuk olacaklar. Onlarla kahve tadında sohbetler gerçekleştireceğiz. Yeri gelecek, sanatçı ve şaiirleri ağırlayacağız. Misafir olan konuklarımız aracılığıyla, hep birlikte eğleneceğiz” dedi.
Haber yayınında bir hayalini de açıklayan Güngör Avcıoğlu şunları kaydetti: “Ben Kanal 43'de program yapmaya niyetlenirken, programıma Cumhurbaşkanımızı konuk olarak almayı hedefledim. Gerçekleşir mi bilmem... Ama bu benim hayalimdir. Şu kadar zamandır Tayyip Erdoğan'ı takip eden biri olarak, Programları müsait olduğunda beni kırmayacağını ümit ediyorum.”

 

Popüler Kullanıcılar