Ud'un Üstadlarından Abdulkerim Doğru Vefat Etti

           İstanbul Fatih'in Haydar semtinde yaşamakta olan , gençlik yıllarında semtinde terzilik yaparken yakalandığı kas hastalığı nedeniyle terzilik mesleğini bırakmak zorunda kalıp geri kalan ömrünü musiki dersleri vererek bir çok öğrenci yetiştiren Udi Abdulkerim Doğru 24.09.2018 tarihinde hakkın rahmetine kavuşmuştur.

           Fatih Camiinde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası Bayrampaşa mezarlığına defnedilmiştir.

           Sevilen bir sima olan Abdulkerim Doğru’nun cenazesinde , Prof.Dr. Ahmet Hakkı Turabi, Ender Doğan gibi üstadların yanı sıra büyük saz ustalarından Cengiz Sarıkuş, Haydar’ın tanınmış simalarından Erdem Yıldırım, Ahmet Önen, Cihan Ömeroğlu , Yaşar Gür , Hasan Uçar ile Yorgancılar Derneği yöneticilerinden Mustafa Gür’ de Abdulkerim Doğru’yu son yolculuğunda yalnız bırakmadılar.

          Metin ve İbrahim adında iki oğlu bulunan Abdulkerim Doğru’ya Allah’tan rahmet , kederli ailesine sabrı cemil niyaz ederiz.

#AbdulkerimDogru

Ud'un Üstadlarından Abdulkerim Doğru Vefat Etti Ud'un Üstadlarından Abdulkerim Doğru Vefat Etti Ud'un Üstadlarından Abdulkerim Doğru Vefat Etti Ud'un Üstadlarından Abdulkerim Doğru Vefat Etti

Coronavirus (Covid-19)

  • 5,945,214Coronavirus Vaka Sayısı
  • 362,921Ölü Sayısı
  • +31,116Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 17:45

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar