Transformers yeni filminin fragmanı yayımlandı!

Aksiyon ve Bilimkurgu severler tarafından çok sevilen Transformers serisi yeni bir film ile karşımızda olacak.

Yıl sonu sinemaseverler ile buluşacak olanyeni Transformers filmi Bumblebee için tanıtım çalışmalarına hız veren Paramount Pictures, filmin yeni bir fragman yayımladı.

  Son yılların en çok sevilen ve en başarılı film serilerinden biri olan Transformers'un ilk spin-off filmi olan Bumblebee, bu yıl sinemaseverler ile buluşacak.

Transformers bumblebee serinin diğer filmlerinden farklı olarak , Transformers'ın en sevilen karakteri Bumblebee'nin bireysel hikayesini konu alıyor. 80'li yıllarda geçecek olan film diğer Transformers filmlerinden bağımsız bir hikaye anlatacak.

Travis Knight'ın yönetmenliğini üstlendiği Bumblebee filmi, 80'lı yıllarda geçecek ve sevilen Autobot'un genç bir kızla arkadaşlık kurmasını anlatacak. Diğer Transformers filmlerinin aksine dünya'nın tehlike altında olduğu büyük çaplı hikayeler yerine Transformers Bumblebee, daha küçük çaplı bir hikaye anlatacak.Ancak fragmanından da anlaşılacağı üzere, filmde yine bolca aksiyon sahnesi olacak. Paramount pictures tarafından yayımlanan yeni fragman, filmde sadece Bumblebee'nin olmayacağını, Farklı robotların da sahneye çıkacağını gösteriyor.
Genç oyuncu Hailee Steinfeld'in başrolünü oynayacağı filmde Steinfeld'e John Cena, Pamela Adlon, Kenneth Choi, Megan Pryce ve Martin Short eşlik edecek.

Transformers Bumblebee, 21 Aralık'ta vizyona girecek.


Coronavirus (Covid-19)

  • 193,760,159Coronavirus Vaka Sayısı
  • 4,156,697Ölü Sayısı
  • 13,652,204Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 21:25

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar