Çağatay Akman Kimdir?

1998 tarihinde Çankırı'da dünyaya gelen Çağatay Akman youtube'da yayınladığı şarkısıyla milyonlarca tık aldı ve bir anda tanınan isimlerden oldu.Youtube'da rekorlar kıran "Gece Gölgenin Rahatına Bak" şarkısı ile adını duyuran Çağatay Akman,Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısı ile 243 milyon izlenme rakamına ulaşarak dikkatleri üzerine çeken Akman, 3 parçası ile toplamda 403 milyon izlenmişti.

Daha sonrasında "Sensin Benim En Derin Kuyum" parçasıyla geri dönen genç şarkıcı, bu şarkı ile de YouTube'da 75 milyon tık aldı. Ünü gittikçe artan Akman, Fox TV'de yayınlanmaya başlayan Bizim Hikaye dizisinin "Bizim Hikaye" adlı jenerik müziğini yaptı. Dizi dışında da çok beğenilen bu parça da bir anda popüler olmaya başladı.

Fox TV'de yayınlanan,  Bizim Hikaye dizisine konuk oyuncu olan Çağatay Akman, oyunculuğu ile de izleyicilerden tam not aldı.

Çağatay Akman, ailesiyle birlikte Zeytinburnu’nda oturuyor. Bir ablası var. Annesi ev hanımı, babası ise deri işiyle ilgileniyor. Ticaret Meslek Lisesini terk etti, ancak eğitimine kaldığı yerden devam edecek. Şu ana kadar hiçbir müzik eğitimi almadı. Konservatuar okumak istiyor. 

Öykü Berkan, Enes Batur, Mira İpek, Öznur Garip, Rızacan Durmuş, Furkan Yaman, Ruhi Çenet, Orkun Işıtmak, Talha Enes, Tuna İpek, Reynmen, Meryem Can, Reyhan Taghan ve daha bir çok sosyal medya fenomeniyle arkadaştır.

 

Çağatay Akman Kimdir?

Popüler Kullanıcılar