11 Ekim Hadi ipucu sorusu ve cevabı. Pegasus filmindeki aile hangi şehir hakkında araştırma yapıyor?

Hadi ipucu sorusu ve cevabı açıklandı. 

11 Ekim Perşembe Hadi ipucu sorusu belli oldu. Pegasus filmindeki aile hangi şehir hakkında araştırma yapıyor? sorusu yer aldı.

HADİ İPUCU SORUSU VE CEVABI 11 EKİM 2018


Peki Pegasus filmindeki aile hangi şehir hakkında araştırma yapıyor?


Cevap: Barcelona olacaktır.

 

Canlı bilgi yarışması olan Hadi'nin saat 12.30'da yapılacak yarışması için yayınlanan Hadi ipucu sorusunun cevabı merak konusu oldu. 11 Ekim Hadi ipucu soruları ve cevaplarına bu haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Milyonalarca kişinin yakından takip ettiği Hadi ipucu yarışmasında 11 Ekim Pegasus filmindeki aile hangi şehir hakkında araştırma yapıyor diye soruldu. 11 Ekim 2018 tarihli Hadi İpucu Pegasus filmindeki aile hangi şehir hakkında araştırma yapıyor? ile ilgili detayları bu haberimizde derledik. Hadi İpucu bugünkü sorusunun yanıtına ve yeni gelişmeleri star.com.tr haber sitemizden takip edebilirsiniz. AppStore’larda yerini alan HADİ artık Androidlerin de cebine girdi. Binlerce kişi tarafından aynı anda canlı oynanabilen yarışma; günde iki kez yayınlanıyor. Yarışmacıların binlerce lira gerçek parayı 12 soruyu bilmeleri durumunda kazandığı yarışmada; eğlence ve heyecan bir arada. Her gün aynı saatte sadece on iki soruluk yarışma boyunca canlı yayınlanan yarışmaya erişmek için Hadi uygulamasını indirmek yeterli. Uygulamayı kullanmak ise tamamen ücretsiz. Yapılması gereken tek şey, daha önce bildirilen yarışma saatinde uygulamayı açık tutmak. Akabinde telefon ekranını dolduran sunucu; canlı yayında soruları ardı sıra soracak; oyuncular ise çoktan seçmeli cevapları tek bir tık ile yanıtlayacak. Yanıtlama süresi ise on saniye. Yarışma sırasında yarışmacılar canlı yayında yazışabiliyor, arkadaşını yarışmaya üye edenler ise ekstra can hakkı kazanıyor.
11 Ekim Hadi ipucu sorusu ve cevabı Pegasus filmindeki aile hangi şehir hakkında araştırma yapıyor?

şte merak edilen 11 Ekim HADİ ipucu sorusu ve cevabı..
HADİ İPUCU SORUSU VE CEVABI 11 EKİM 2018
Peki Pegasus filmindeki aile hangi şehir hakkında araştırma yapıyor?
Cevap: Barcelona olacaktır.
Pegasus Hava Yolları'nın hesap biosunda ki videoda en sonunda paylaşılan fotoğraf gösteriliyor ve üstünde nerede oldukları yazıyor. Oradan da ulaşabilirsiniz.

11 Ekim Hadi ipucu sorusu ve cevabı. Pegasus filmindeki aile hangi şehir hakkında araştırma yapıyor?

Popüler Kullanıcılar

}