Ehli Sünnet Müslümanların LUT kavmi ile İmtihanı
“Lut kavminin amelini işleyen melundur” HADİS-İ ŞERİF.(İ.AHMED) “Erkek erkekle,kadın kadınla yetinmedikçe,kıyamet kopmaz” HADİS-İ ŞERİF.(Hatib) “Erkek erkekle,kadın kadınla yetinirse,ümmetim helâk olur” HADİS-İ ŞERİF.(Hâkim,Beyheki) “Zina edenler,avret yerleri kokarak,içki içenler,ağızları kokarak dirilirler” (Hz.Mevlana.Mesnevi 2.cilt s/108) “Cehennemin en pis kokan yeri,zina yapanların bulunduğu kısımdır” (Atâ bin Meysere El-Horasani)

Gün geçmiyor ki 15 Temmuz hain darbe girişimi kadar iğrenç bir saldırıya İslam Toprakları Olan Devlet-i Aliye-i Türkiye, Büyük Türkiye Cumhuriyeti Devleti maruz kalmasın. Sosyal medyada milletimizin vicdanlarını yaralayan sinirlerini hoplatan görüntüler dolaşmaya başladı. Erkek erkeğe sözde iğrenç evlilikler reklam edilirken bunu takiben fakir fukara islami ahlak ve terbiye alamamış masum yavrucaklara para karşılığında erkek erkeğe öpüştürmeler ayaklarını yalatmalar cinsel istismarlar çırılçıplak soyunmalar servis edildi.

Kamuoyunun dikkatini ve öfkesini öne çekti. Bunu takiben Kuran-ı Kerimi Hadisleri çiğneme cüretini gösteren ulema-i sui ye belediyelerde tv lerde konuşmaları için sempozyum ve paneller tertip edildi. Daha yakın zamanda Peygamber Efendimiz aleyhisselama hakaret karikaturleri gündem edildi.

Bu yaşananlar birbiri ile bağlantılı olup bir plan ve projenin ifsad komitelerinin boş durmadığının geceli gündüzlü içer de ve dışarı da Müslümanlara darbe vurmak ve cemiyette yara almasını sağlamak amacı ile açılan haince bir savaşın tekrar hortlatıldığını gözler önüne serdi.

Uzun zamandır yazılarıma ara vermiştim.

Fakat böyle bir saldırı altında iken bizim gibi haber ağı olan yazarların susması bu azim cinayete şerik olmak hükmüne geçtiğinden susmayıp tepki vermem icap etti. Bu konuda herkes kendi alanında tepki vermeli ve açıktan bu olan necis hadiseleri lanetlemeli gerekli mercilere şikayet etmeli. Bu konuda hassas davranan ehli sünnet müslüman vatan evlatlarından Erdem ÖZVEREN hocamızı tebrik ve takdir ediyorum ki o kadar işinin meşgalesinin arasında İslamın derdi ile dertlenip gayretler içinde çalışıp çabalıyor hakiki musibet dine gelen musibettir kendi meşgalelerimizin ehemmiyeti hiç yoktur kabilinden ümmetin sesi olmaya çalışıyor kısıtlı imkanları ile İslamın hakkını ve hukukunu mudafaa edip ümmeti İslama sahip çıkmaya davet ediyor. Daha bunlar gibi çok vatan evlatlarının dayanışması ile yetersizde olsa bir nebze yol kat edilebiliyor ehl-i sünnet müslümanların yüreğine su serpiliyor.

Bu ahlaksızlık ve tecavüzlerin önlenmesi için en sert yaptırımları Büyük Türkiye Cumhuriyetinin acilen yapması üzerine elzemdir ki bizler vatandaş olarak bu isteğimizi her platforumda dile getirmeye inşallah devam edeceğiz.

Eşcinsellik Livata Günahı Helak Olmaya Sebeptir

Günahların bu kadar ayyuka çıkıp hürriyet adı altında demokrasi adı altında dile getirilmesi bu çirkinliklerin alkışlanması desteklenmesi bir milleti yok etmeye yeter.

Zira dinsiz bir millet yaşayamaz imansız bir nesilden faydalı mahsüller çıkmaz. Ve ahlak bir toplumda çökertilirse o toplum bütünlüğünü koruyamaz yok olur zelil bir halde paramparça olur gider.

Günümüzde cereyan eden hadiseleri gördükçe Hazreti Muhammed aleyhisselamın biz ümmetine haber verdiği her şey eksiksiz bir şekilde gerçekleşiyor ve anlıyorum ki yine Resulullahın haber verdiği kıyametin çok yakınında olduğumuzu.

Zira Resulullah aleyhisselam kıyamete dair ahir zamana dair sözlerini zikrederken sahabeler hadisatın dehşetinden kendi zamanlarında kıyamet kopacakmış gibi hazırlanıp o vakti beklemeye koyulmuşlar.

Çok hızlı bir şekilde bu ahlaki çöküşün önü alınmalı yeni tertemiz neslin çocuklarımızın korunması için tedbirler en üst seviyeye çıkarılmalıdır.

Malum günahları işleyenler bu günahlardan vaz geçmiyorlarsa da madem hürriyetten demokrasiden yüz bulup bu çirkin işlerini alenen gizlemeden yapıyorlar bizlerin ahiretimizi kazanmak hürriyetimize zarar vermemek sureti ile kendi kabuklarında bilinmeden görünmeden ne halleri varsa görsünler. Ancak evlatlarımıza safi zihinlere çirkin örnek olmasınlar.

Hükümetimiz den isteğimiz bir ahlak kriz masası kurup hatta ekonomi bakanı olduğu gibi Ahlak Bakanlığı kurup acilen din iman ile birlikte vatan ve milletimizin birlik beraberlik ve bütünlüğünü ciddi anlamda tehdit eden çirkin ahlaksız ne kadar neşriyat ve yayın varsa hepsini sansürlemesi yayılmasına mani olması ve bütün eğitim kurumlarında iman ve marifetullah derslerinin matematik fizik kimya edebiyat ne kadar ders varsa hepsinden daha önce verilip aşılanmasıdır.

Ahlaki erozyonların toplum içinde günden güne yaşanması insanların ahiretlerinin berbat bir hal alması ve bu vahim durumlar ve neticeleri karşısında İslam dünyasının acilen bir önlem alması gerekmektedir.

Zira bu aleni işlenen isyanlar ve günahlar aynı zamanda özendirilip normal bir hadiseymiş gibi pazarlanıp zihinlere enjekte edilmeye çalışılıyor. Öyle ki yüz kızartacak dünya ve ahirette azap olacak günahları işleyenler dahi bu günahlardan tevbe edip pişman olmak yerine lezbiyenlik, biseksuellik, geylik, transexsuellik adları altında yürüyüşler yapmak eylemler düzenlemek bu ahlaksızlıklarını topluma taşımak gizlememek ve normal bir hadiseymiş gibi kabul ettirmek istiyorlar.

LGBT adı altında yapacakları eylemleri düşünce ve yaşam özgürlüğü adı altında yapmaları başlı başına bir faciadır. Zira onlar bu günahları zaten özgürce işliyorlar bu haramları istedikleri gibi yaşıyorlar arkalarında onları destekleyen basın yayın organları dahi var. Böyle bir eyleme geçmişte alperen ocakları karşı çıkarız diye açıklama yaptıklarında Hürriyet Gazetesi alperenleri takdir edeceğine Tehlikeli Çağrı diye haber yaparak alperenleri tehlikeli LGBT cileri tehlikesiz göstermek suretiyle gazete lisanı ile servis ediyor neşrediyor.

LGBT cilere sesleniyorum. Gelin bu sapkın yaşantınızdan dönün. Tevbe edin İslama yönelin. Kurtuluşa erenlerden olun. Hasta iseniz gidin tedavi olun tedavi olacak çareler arayın. Fakat kendi durumunuzu bin yıldır İslama sancaktarlık etmiş bir milletin torunları içinde reklam etmeyin. Ahirette kaybedenlerden olmayın orası ebedidir geri dönüşü olmayan bir alemdir.

LGBT cilere alkış tutan medya basım ve yayın organları ile bunları özendirip servis eden kimseler sizlerin durumu daha vahimdir. Zira haramları ve günahları teşvik edip yayılmasını sağlıyorsunuz. Vesile olan yapan gibidir sırrıyla kendinizi ahiret cihetinde kurtaramayacak işlere sokuyorsunuz. Yol yakından bu yanlışlardan dönün. Allah'ın size verdiği gücü imkanları İslamiyetin hakikatlerinin duyulması için insanların ebedi saadetlerini kazanması için kullanın.

Sözümü Resulullahın hadisi şerif ve ümmetini uyarıları ile bitiriyorum :

Benden sonra ümmetim hakkında en korktuğum şey Lut kavminin yaptığını yapmalarıdır ." (İbni Mace,Kitab'ul Hudûd ,c.2.s.856)

Selam Huda ya tabi olanların üzerine olsun.

Araştırmacı - Yazar
Süleyman Yasin AKDENİZ


Coronavirus (Covid-19)

  • 241,145,958Coronavirus Vaka Sayısı
  • 4,909,450Ölü Sayısı
  • 17,846,070Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 02:50

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar