İdris Kardaş Kimdir?

İdris Kardaş Kimdir? İdris Kardaş Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

İdris Kardaş twitter hesabı üzerinden yakinen takip edilen bir isim. Peki, İdris Kardaş hangi gazetede yazıyor? İdris Kardaş İstinye Üniversitesi ve Bilgi Üniversitesi‘nde görevi ne? İdris Kardaş kimdirsorusu vikipedi üzerinden de derinlemesine araştırılıyor.
İdris Kardaş yazıları ne anlatıyor? İdris Kardaş kitaplarının içerikleri nelerden oluşuyor?

İdris Kardaş kim? İdris Kardaş Kürt mü? İdris Kardaş kimdir nerelidir? İdris Kardaş biyografisi ve İdris Kardaş hakkında merak edilenler biyografi bölümümüzde.

İdris Kardaş, Bilgi Üniversitesi Küresel Sorunlar Platformu​ eski üyesi olup,  İstanbul’da ikamet etmektedir.  İdris Kardaş memleketini merak edenler için kendisi aslen Diyarbakır’lıdır.

Kariyerinde birçok köşe yazısı ve kitapları bulunan İdris Kardaş, Sabah, A Haber ve Aktüel’de köşe yazarlığı yapmaktadır. İdris Kardaş, İstanbul Bilgi Üniversitesi çatısı altında görev almış 5 yıl boyunca Bilgi Üniversitesinde koordinatör olarak çalışmıştır.

İdris Kardaş’ın görevine son verilmesinin arkasında yatan asıl sebep siyasi görüşleri olarak belirtilmiştir.  Bu görüşler ışığında, İdris Kardaş İstinye Üniversitesi’nde akademisyen olarak görev yapmaya başlamıştır.

İdris Kardaş, köşe yazılarını ve görüşlerini ve akademik çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. 

www.haberonu.com sitesinden alıntı yapılmıştır. 


Coronavirus (Covid-19)

  • 12,389,559Coronavirus Vaka Sayısı
  • 557,405Ölü Sayısı
  • 4,644,707Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 06:40

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar