Lanetli Gözyaşları - The Curse of La Llorona- Türkçe Altyazılı Fragman

La Llorona, ‘ağlayan kadın’. Kendi elleriyle kaderine mühürlenmiş, cennet ve cehennem arasında kalmış bir hayalettir. Nesilden nesile ismi geçen bu hikaye, bir annenin iki çocuğunu boğarak öldürmesinin ardından kendini nehre atarak intihar etmesi ve bu yüzden arafta kalmasını anlatılmaktadır. Onun ruhunda merhamet yok ve Llrona’nın lanetinden kaçış yok.  Michael Chaves yönetmenliğindeki filmin yapımı Emile Gladstone, Gary Dauberman (“IT” ve  “Annabelle”) ve James Wan (“The Conjuring” evreni )’a senaryosu ise Mikki Daughtry & Tobias Iaconis’e ait.
Filmin oyuncuları şöyle sıralanıyor:  Linda Cardellini (Netflix’s “Bloodline,” “Avengers: Age of Ultron,”); Raymond Cruz ( “Major Crimes”); Patricia Velasquez ( “The L Word,” “The Mummy” films);  Marisol Ramirez ( “NCIS: Los Angeles”), Sean Patrick Thomas (the “Barbershop” filmleri, “Halloween: Resurrection”), Jaynee-Lynne Kinchen (“Selfless”) ve Roman Christou.
Kamera arkası yaratıcı ekibinde görüntü yönetmeni Michael Burgess, yapım tasarımcısı Melanie Jones, editör Peter Gvozdas, kostüm tasarımcısı Megan Spatz bulunuyor. Filmin muziği Joseph Bishara (“Annabelle” ve “Conjuring” filmleri) tarafından bestelendi. New Line cinema bir An Atomic Monster/Emile Gladstone yapımı “The Curse of La Llorona / Lanetli Gözyaşları” filmini sunar.

Lanetli Gözyaşları - The Curse of La Llorona- Türkçe Altyazılı Fragman

Coronavirus (Covid-19)

  • 859,031Coronavirus Vaka Sayısı
  • 42,322Ölü Sayısı
  • 178,100Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 07:45

HaberX Anket

Koronavirüs önlemleri yeterli mi?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar