Halılarınızda Kaliteli Hijyen

Ev ve iş yerlerinde kullanılan halılar yaşam alanlarında en çok kirlenen eşyaların başında gelmektedir. Birçok tozu ve mikrobu içerisinde barındıran halılar rutin yıkama ve temizleme işlemlerinden geçirilmediği takdirde ciddi anlamda astım ve çeşitli enfeksiyonlara neden olabilmektedir. Ancak bu temizlik işleminin detaylı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için mutlaka alanında profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Sağlığınız İçin Detaylı ve Bilinçli Temizlik

Özellikle evde yaşayan küçük çocukların olması durumunda daha da önemli olan halı hijyeni ve temizliği konusunda Erenköy halı yıkama olarak profesyonel olarak İstanbul’un birçok semt ve ilçesine hizmet vermekteyiz. Yaptığımız yıkama işlemi ile halılarınızın derisine yerleşen tüm mikro organizma, mayt, toz ve bakterilerden halılarınızı arındırıyoruz. Üstelik de tüm bu detaylı temizleme işlemini halılarınıza hiçbir zarar vermeden yerine getiriyoruz.

Etkili Temizlik – Uygun Fiyat

Erenköy halı yıkama olarak tüm ekimiz alanında deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Hangi halıda ve hangi lekede hangi yöntemlerin kullanılmasını gerektiğini bilen ekibimiz ayrıca son teknoloji donanımlarımız ile hizmet vermektedir. Üstelik de tüm bunlar için müşterilerimize oldukça uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.
Halılarınızın türüne ve halılarınızda oluşan lekelerin çeşidine göre farklı yıkama teknolojileri ve yöntemlerinin kullanıldığı Erenköy halı yıkama hizmetlerinden yaralanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey firmamız müşteri temsilcileri ile görüşerek bir randevu talebi oluşturmaktır. Randevunuzu oluşturduktan kısa bir süre sonra ekiplerimiz verdiğiniz adrese ulaşarak halılarınızı istediğiniz hijyen ve ferahlığa ulaştırmak için teslim alacaklardır.

Halılarınızda Kaliteli Hijyen

Coronavirus (Covid-19)

  • 13,481,946Coronavirus Vaka Sayısı
  • 581,732Ölü Sayısı
  • 5,027,941Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 13:02

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar