BENİ BIRAKMA 281. BÖLÜM – 9 EYLÜL PAZARTESİ

Beni Bırakma 281. Bölümü 9 Eylül Pazartesi günü atv ekranında başlıyor.

Beni Bırakma 281.Bölüm Özeti

 

Emre, Zeynep’in yasını tutarken Tarık da Sıla’nın ihanetiyle sarsılmıştır. Sıla’nın kendisini kurtarmak için Kerem’le gitmeyi kabul ettiğini bilmemektedir.  Çekip yurt dışına gider. Ama bu ihaneti bir türlü hazmedemez, Kerem ve Sıla’nın yaptıklarını ödetmek için intikam planı yapar. Ama bu planını uygularken ona yardım eden biri vardır. Emre de Zeynep’ten sonra hayata tutunmak için Zeynep’in adına bir vakıf kurmuş, zor durumdaki başarılı öğrencilere burs vermeye başlamıştır. Düzenlenen ödül töreni Emre’nin hayatını tamamen değiştirecektir. Bora da Tarık’ın yokluğunda Cengiz’in sağ kolu olmuş, her anlamda ona destek olmaktadır. Ama Cengiz’in ona söylediği yalanların farkında bile değildir.

Yayın Tarihi : 9 Eylül 2019 / Pazartesi

Yayın Saati : 14.00

Yapımcı : Focus Film  – Nilgün SAĞYAŞAR – Ayşe MEDRAN

Yönetmen : Hülya Özyıldırım,  Nujin Yıldız, Ayşe Işıkay Tügen, Dilşen Kaya Kavuzlu, Ayşegül Yılmaz Işıkay

Senaryo : Nebahat Küçükazay,  Melike Yılman, Redife Zerener, Necati Küçükazay,  Zeynep Kaya, Uğur K. Arpacı, Tolga Küçük, Nejdet Erdem, Ahmet Ruhan Arca

Oyuncular     :  Berkay VELİ (Emre) – Merve ÜÇER (Elif) – Emrah AKDUMAN (Tarık) – Sude DOĞAR (Sıla) – Furkan ENGİN (Kerem) – Esengül AYPEK (Meltem) – Cansın YILMAZ (Özge) – Özlem BOYACI (Arzu) – Mithat ERDEMLİ (Cengiz) – Şebnem GÜRSOY (Seher) – Keiko BELİR YARAR (Esin) – Fatih GÜHAN (Bora) – Güzide Çiğdem AKIN (Defne) – Orhan KOCABIYIK (Kudret) –Dilek ARIBAL (Yeşim) – Cansunur ŞİMŞEK (Banu) – Elif ŞEKER SAKA (Fatma) – Tuğçe ÖZBEY (Aslı) – Utku SAÇAK (Sadık)  Rızacan Durmuş (Rıza)

BENİ BIRAKMA 281. BÖLÜM – 9 EYLÜL PAZARTESİ

Popüler Kullanıcılar