BÜLENT ERANDAÇ: Gül - Babacan projesi

CUMHURBAŞKANIMIZ Tayyip Erdoğan, Rize, Konya ve Sivas konuşmalarında Gül, Babacan ve Davutoğlu için "Biz acaba Erdoğan'ı bir iki puan düşürmek suretiyle alaşağı eder miyiz?" Bu nereye çalışmaktır?
Bunlar şu anda projelere çalışıyor. Bu projelerin kimler olduğunu tahmin ediyorsunuz" dedi.
Gül-Babacan-Davutoğlu Projesi'nin arkasında ATLANTİK BLOKU olduğu hergün biraz daha netleşiyor.
2009 yılında ABD-Avrupa'nın Müslüman dünya içine hançer olarak soktuğu İsrail'e karşı, ONE MINUTE çekmesinden bu yana Cumhurbaşkanımız Erdoğan haçlı Siyonistlerin hedefinde. O günlerden bugünlere kadar geçen (2009-2019) 10 yıldır, Erdoğan'ı devirmek, Bağımsız Türkiye'yi NATO ZİNCİRLERİYLE kıpırdayamaz hala getirmek için her tezgâhı kuruyorlar.
Ülkemizin siyasi ve ekonomik gelişmesini engellemek, Türkiye'nin sıçramasına, Türkiye'nin gelişmesine engel olmak üzere Derin ABD-Avrupa ve onların içimizdeki kolları Türkiye'yi sürekli kendi iç meseleleriyle boğuşan, enerjisini kendi içinde tüketen bir ülke olarak tutmak için Proje üzerine proje kurguladılar. Darbelerle, cuntalarla, muhtarılarla, ekonomik manuplasyonlarla, PKK-FETÖ-DEAŞ kıralık katilleriyle, siyasi ve diplomatik gerilimler gibi pek çok projeyle üzerimize geldiler, Başaramadılar. Aziz Millet Erdoğan'ın arkasında durdu.
Sinsi emellerine ulaşamadılar.
Dıştan yıkamadıkları kaleyi içten yıkmak üzere, SİYASİ PROJE hazırladılar. MHP'yi, Akşener Projesi ile böldüler. AK PARTİ'yi de, Gül-Babacan-Davutoğlu ile bölme oyunlarını sürdürüyorlar.
YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

BÜLENT ERANDAÇ: Gül - Babacan projesi

Popüler Kullanıcılar