KONDA Genel Müdürü Ağırdır: Hem AK Parti'nin, hem CHP'nin oy oranlarında düşüş var -video-

Araştırma şirketi #KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır, AK Parti ve CHP'nin oy seviyesinin 24 Haziran seçimlerinin de gerisinde göründüğünü, bugün bir seçim olsa sonucu muhalefetin durumunun belirleyeceğini söyledi. Ağırdır, "1 Nisan'da yeni Milliyetçi Cephe hazır olalım" dedi.

Hakan Aksay'ın #T24'te yayınlanan Gün Olur adlı video söyleşisine konuk olan KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oyunun, AK Parti'den yüksek olduğunu belirtti.

T24 yazarı Hakan Aksay'ın video söyleşileri, Türkiye'nin en köklü ve güvenilir kamuoyu araştırma kurumlarından KONDA'nın Genel Müdürü Bekir Ağırdır'la başladı. Aksay, T24'te "Gün Olur" adı altında yapacağı dizi söyleşilerle siyasetten dış politikaya, ekonomiden sanata, hayatın her alanından konuklar ağırlayacak. Gün Olur'un ilk konuğu olan KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır, Hakan Aksay'ın sorularını yanıtlarken, 24 Haziran'da yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde siyasi partilerin aldıkları oy oranlarında -bugün itibarıyla- değişiklikler gözlendiğinin altını çizdi. Hem AK Parti'nin, hem CHP'nin oy oranlarında düşüş gözlendiğini vurgulayan Ağırdır, "Bugün seçim olsa ne olur" sorusu eşliğinde iktidar ve ana muhalefetin yanı sıra MHP, HDP ve İyi Parti'nin durumlarını ve olası oy kaymalarını değerlendirdi. Türkiye'de halkın büyük bir kesiminin özlediği hayatın Doğu'da mı, Batı'da mı olduğu konusunu da değerlendiren Bekir Ağırdır'a göre, ekonomik sıkıntılar halkın Batı dünyasına atfettiği değeri artırıyor. Bekir Ağırdır'ın siyaset ve halkın gündemine ilişkin ayrıntılı değerlendirmelerini, Hakan Aksay'ın "Gün Olur" programının videosunda izleyebilirsiniz.

KONDA Genel Müdürü Ağırdır: Hem AK Parti'nin, hem CHP'nin oy oranlarında düşüş var -video-

Coronavirus (Covid-19)

  • 1,397,165Coronavirus Vaka Sayısı
  • 79,513Ölü Sayısı
  • 298,513Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 20:25

HaberX Anket

Koronavirüs önlemleri yeterli mi?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar