İstanbul’u uzaylılar mı ziyaret etti? -Sirius Uzay Bilimleri Başkanı Açıkladı-

Türkiye’ye Uzaylılar Hiç Geldi mi? Geldilerse Nerelere Geldiler? (Bilirkişiye Sorduk!)

Merhaba sevgili Webtekno takipçileri! Bu videomuzda sizlere İstanbul'dan sesleniyoruz ve Sirius Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı olan Haktan Bey'e İstanbul'da görülen UFO'lar ve dünya dışı varlıklar hakkında sorularımızı yöneltiyoruz.

Sirius Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi, geçtiğimiz günlerde İstanbul'da çekilen görüntülerle ilgili araştırmasını basınla paylaştı.
Geçtiğimiz günlerde İstanbul'da bir apartmandan çekilen görüntüler, sosyal medyada olay olmuştu. Ateşli bir topu andıran garip cisimler gökyüzünden yere doğru inerek bir süre sonra gözden kayboluyordu.

Haktan Akdoğan basına verdiği ilk röportajında uzaylılar yani daha doğru tabirle dünya dışı varlıkların İstanbul ziyaretiyle ilgili şunu şöylemişti:

'Bahsi geçen video üzerinde özel filtre analizi ve programlarla yapılan piksel, gölge, ışık, kontrast, negatif… vb. incelemede, değerlerin kare kare detaylı olarak incelenmesi ve analizi sonucu, videoya alınan ışıklı cisimlerin kesinlikle montaj olmadığı ve videoda hiçbir oynama ve efekt yapılmadığı tespit edilmiştir."

Dünya dışı varlıklar ülkemizin semalarında acaba kaç kere uzaylı dansı yaptılar?

Bir nevi uzaylılar hoşgeldiniz! demek istedik aslında. Çünkü dünya dışı varlıkların olup olmadığı artık tartışma götürmez bir gerçeklik olarak karşımızda duruyor.

Bizler de videomuzda sizlere bu durumun detaylarını aktarmaya çalıştık.

Umarız keyifle izlersiniz ve dünya dışı varlıklar belgeseli tadındaki bu içeriğimiz kafanızdaki bir takım soru işaretlerini ortadan kaldırır.

Keyifli izlemeler...

#webtekno

İstanbul’u uzaylılar mı ziyaret etti? -Sirius Uzay Bilimleri Başkanı Açıkladı-

Coronavirus (Covid-19)

  • 6,096,534Coronavirus Vaka Sayısı
  • 368,867Ölü Sayısı
  • 3,025,284Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 21:35

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar