BENİ BIRAKMA 284. BÖLÜM – 12 EYLÜL PERŞEMBE

Beni Bırakma 284. Bölüm 12 Eylül Perşembe özetini haberimizde bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 284. Bölüm Özeti

Zengin biriyle evlenmeyi her şeyden çok isteyen ve bunun için Emre’nin peşinden bir an olsun ayrılmamaya çalışan Banu, Elif ve Emre arasında bir ilişki olduğunu düşünür. Emre’nin ise evlilik konusunda babası Cengiz’le yaşadığı tartışma devam etmektedir. Cengiz, Emre’nin evliliği için verdiği sözün altında ezildikçe Emre’ye baskı yapmaktadır. Bu durum Cengiz’e karşı evde cephe alınmasına sebep olsa da Cengiz, Emre’yi söz verdiği gibi evlendirmenin tek kurtuluş olduğunu düşünmektedir.

Tarık da intikam planı için adım adım ilerlemektedir. Özge üzerinden kurduğu oyunda Sıla’yı zor durumlara düşürmeyi amaçlamaktadır. Durumdan habersiz Özge, Tarık’a aşık olmuştur. Özge’nin Tarık’a karşı olan hisleri Sıla’yı bir kere daha çıkmaza sokar. Bir taraftan aşk acısı bir taraftan Tarık’ın hayatını riske atma korkusu Sıla’ya köşeye sıkıştırır.

Yayın Tarihi : 12 Eylül 2019 / Perşembe

Yayın Saati : 14.00

başrollerinde; Rızacan Durmuş Merve Üçer Serkan Polat Yağmur Çokgenç, Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Yakut, Volkan Murat Benli, Didem Aygün, İrfan Kılınç, Nur Yazar, Nevzat Can Rüzgar, Şifanur Gül, Berk Bakioğlu, Sevgi Temel, Yağmur Ilgım Öztekin, Tuana Tuzman, Zeynep Şirin Giobbi, Zafer Güllü, Önder Atakanlı, Pervin Balcı gibi isimler yer alıyor.

BENİ BIRAKMA 284. BÖLÜM – 12 EYLÜL PERŞEMBE

Coronavirus (Covid-19)

  • 13,138,748Coronavirus Vaka Sayısı
  • 573,309Ölü Sayısı
  • 4,904,653Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 21:10

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar