Karton Bardak Kullanım Alanları

Karton Bardakların Kullanım Alanları

Bilinçli tüketiciler sayesinde, hızla gelişen yaşam tarzları ile kağıt bardaklara olan talep her geçen gün artmaktadır.

İşlevselliği açısından çok fazla tercih edilen hem de reklam amaçlı hoş bir görünüm sergilenmesini sağlayan karton bardakların kullanımının yaygınlaşması ile beraber geri dönüşüme katkısı da son derece büyüktür.

Karton bardak kağıdı doğal selüloz ve  geri dönüşümlü malzemeden elde edildiği için maliyeti de son derece düşüktür. Reklam ve promosyon ürünü olarak gayet revaçta  ekonomik ürünlerdir.

Son zamanlarda hızlandırılmış şekilde reklamı yapılan doğa dostu ürünlerin kullanımı ve geri dönüşüme teşvik çalışmalarına ülkemizde de yer veriliyor. Tek kullanımlık ürünlerde ise karton bardaklar, popülerlik sıralamasında ilk sıradadır.

Bu nedenle karton bardak kullanım alanları nerelerdir ? sorusuna verilecek kısa ve öz cevap ; Son zamanlarda hemen herkesin elinde diyebiliriz.

 

Karton bardaklar, büyük ölçüde toplumun ve iş hayatının kalabalık mekanlarında kullanılmaktadır.

Örnek verirsek ; Özel davetler, şirket genel merkezleri, ofisler, fabrikalarda, eğitim kurumlarında, film, dizi, sinema setleri,  platolar, seyahat firmalarında, yemekhanelerde, hastanelerde, kantinlerde, endüstriyel alanlarda, restoranlarda, kahve ve çay dükkanlarında, fast foodlarda, süpermarketlerde, sağlık merkezlerinde ve bir çok etkinlik organizasyonlarında kullanılmaktadır.

https://www.aycup.com.tr/kurumsal/karton-bardak-kullanim-alanlari

Aycup ®

Karton Bardak Kullanım Alanları

Coronavirus (Covid-19)

  • 859,716Coronavirus Vaka Sayısı
  • 42,340Ölü Sayısı
  • 178,333Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 09:10

HaberX Anket

Koronavirüs önlemleri yeterli mi?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar