Neden Aday Adayı oldum?

Tam 16 yıl önce Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte “kaynak Türkiye” diyerek ve milletimize güvenerek yola çıktık.
Rabbimize şükürler olsun ki; “Dünya 5’ten büyüktür” diyerek, tüm mazlumların adalet ve değişim talebini tüm dünyaya duyuran ve sessiz yığınların sesi olan, Milletin Adamı Sayın Cumhurbaşkanımıza kesintisiz yol arkadaşlığı yaptık.

Bu yol arkadaşlığı milletimizin teveccühüyle gerçekleştirdiğimiz büyük dönüşümler, icraatlar, yatırımlar ve ulaştığımız hedefler ile ülkemizin ne denli güçlü bir ülke olduğunu dostumuza düşmanımıza gösterdiğimiz ve göstermeye devam edeceğimiz bir başarı hikayesine dönüştü. Rabbime bizi bugünlere eriştirdiği için hamd ediyorum.
Bugün geldiğimiz noktaya bakacak olursak, bağrında Fatih Sultan Mehmet Han’ı barındıran, ülkemizin tarihine ışık tutan birçok önemli olaya ev sahipliği yapan ve Peygamber Efendimiz tarafından da müjdelenmiş şehir olarak dünya insanlığına miras bırakılan İstanbul’un çeyiz sandığı Fatih ilçemizin sakinlerine yıllardır yorulmadan, dava ruhunu kaybetmeden hizmet ediyoruz.


Bizler Fatih ilçemizin sakinlerine durmadan, yorulmadan hizmet ederken bir yandan da önümüze çıkan engelleri milletimizle birlikte aşıyor, diğer yandan her alanda yeni hizmetler ve eserler kazandırıyoruz.


Bu eserleri kazandırırken Fatih ilçemizde yaşayan her insanımıza hedeflerinin, beklentilerinin, gelecek hayallerinin ve büyük ideallerinin farkında olduğumuzu ve bu ideallerin temsilcisi olduğumuzu her fırsatta dile getirdik.


Kurucu Genel Başkanımız, Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte milyonlarla tek yürek olduk ve 17–25 Aralık’ta, 15 Temmuz’da hiçbir güç odağının aziz milletimizin kutlu yürüyüşüne engel olmasına izin vermeyerek güçlü adımlar attık.


Asla başımızı eğmedik. Bundan sonra da asla eğmeyeceğiz.

31 Mart seçimlerine doğru ilerlerken Cumhurbaşkanımızın dediği gibi “tüm gücümüzü, her zaman olduğu gibi yine milletimizden alıyor, milletimizin hayır dualarıyla yeni bir dönemin daha perdesini aralamayı arzu ediyoruz.”


İşte bu nedenlerle 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimi’nde Fatih Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için sizlerin huzurunuzdayım.


YAHYA ATICI
Fatih Belediye Başkanı Aday Adayı
www.yahyaatici.com


#RecepTayyipErdogan
#Cumhurbaskani
#TayyipErdogan
#Erdogan
#Istanbul
#Istanbul34
#Fatih
#YahyaAtici
#yerel19
#yerel2019
#yerelsecim2019
#yerelsecimler2019
#yerelsecim
#yerelsecimler

Neden Aday Adayı oldum? Neden Aday Adayı oldum?

Coronavirus (Covid-19)

  • 261,205,381Coronavirus Vaka Sayısı
  • 5,210,758Ölü Sayısı
  • 20,026,555Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 20:55

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar