Abdurrahim Albayrak'tan 'Demirören'i aradı, ceza almadı' iddiasına yanıt

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'tan olaylı #Galatasaray - #Fenerbahçe derbisinin ardından TFF Başkanı Yıldırım Demirören'i aradığı ve "Fatih Hoca 'çık konuş' dediği için konuşmak zorunda kaldım" dediği iddialarına yanıt geldi. "Böyle bir görüşmem kesinlikle olmamıştır" diyen Albayrak, hukuki girişim başlattıklarını söyledi.
Olaylı derbinin ardından #PFDK'ya sevk edilen Albayrak, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören'i aradığına ve bu sayede ceza almadığına yönelik iddialara yanıt verdi.
Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan Albayrak, Demirören'i aradığı iddialarını reddederek, "Bu iftira, haberde adı geçen şahsım ve teknik direktörümüz Fatih Terim kadar, TFF Başkanı Yıldırım Demirören için de hakaret niteliğindedir" dedi.

Albayrak, ​"Bazı basın organlarında yer alan, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'i arayıp 'Beni Fatih Hoca konuşturdu, bana ceza vermeyin' sözlerini içeren haberler gerçek dışıdır. Böyle bir görüşmem kesinlikle olmamıştır. Bu iftira, haberde adı geçen şahsım ve teknik direktörümüz Fatih Terim kadar, TFF Başkanı Yıldırım Demirören için de hakaret niteliğindedir. Bu yayınların sorumluları ile ilgili hukuki girişimlerimizin başladığını kamuoyuna duyururum" ifadelerini kullandı.

Abdurrahim Albayrak'tan 'Demirören'i aradı, ceza almadı' iddiasına yanıt

Coronavirus (Covid-19)

  • 193,762,808Coronavirus Vaka Sayısı
  • 4,156,710Ölü Sayısı
  • 13,654,688Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 22:35

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar