BU ADAM NEDEN BU KADAR ÇOK ELEŞTİRİLİYOR

ben anlamadım bu adam neden bu kadar eleştiriliyor. söylediği her şey çok mantıklı geliyor bana. gereksiz ilaç kullanımına karşı, haksız mı? kişide ufak bir iltihap sorunu oluyor dayıyorlar antibiyotiği, 15 gün sonra iltihaplanma tekrar oluyor. o kişinin çözmesi gereken başka problemlerin olduğu anlatılmıyor. daya ilacı gönder. 

***

Ekşi Sözlük' ten "tatlı" yorum:

ben anlamadım bu adam neden bu kadar eleştiriliyor. söylediği her şey çok mantıklı geliyor bana. 

gereksiz ilaç kullanımına karşı, haksız mı? kişide ufak bir iltihap sorunu oluyor dayıyorlar antibiyotiği, 15 gün sonra iltihaplanma tekrar oluyor. o kişinin çözmesi gereken başka problemlerin olduğu anlatılmıyor. daya ilacı gönder. 

sevdiğiniz, istediğiniz bir sporu yapın, hatta spor yapmayın sadece hareketli olsanız yeter, sevmeden bir işi yaparsanız strese girersiniz bu vücut için daha tehlikeli diyor, haksız mı? kilolu bir insan gidiyor spor salonuna ‘git 1 saat yürü, arkasından gel şu ağırlıkların altına gir’ deniyor kendisine. adam için tüm bunlar zulüm, belki koşu bandından nefret ediyor. strese girdikçe ne kilo verebiliyor ne sağlıklı hayatın zevkini çıkarabiliyor. ve obeziteye devam. 

bir çok hastalıkta erken teşhisin önemi yoktur diyor. gidip her sene ben akciğer kanseri miyim diye kontrol edeceğine sigarayı bırak diyor. akciğer kanseri olduğunu öğrensen ne olacak diyor. haksız mı? 

kronik tüm hastalıkların sebebi paketlenmiş, işlenmiş gıdalar ve şeker diyor, haksız mı? 

süper gıda yoktur. her sene bir gıda popüler olur ve bunlar pazarlama hilesidir diyor. doğal olan tüm gıdalar süper gıdadır diyor. haksız mı? 

kimyasal içerikli cilt ürünlerinden kaçının diyor. haksız mı?

neticede bir çok röportajını dinledim. haksız olduğu tek bir konuya denk gelmedim. aşı meselesinden anlamam o konuda yorum yapamam ama genel olarak söyledikleri doğru şeyler diye düşünüyorum.

 

Kaynak: https://eksisozluk.com/ahmet-rasim-kucukusta--1504639?p=7


Coronavirus (Covid-19)

  • 12,390,734Coronavirus Vaka Sayısı
  • 557,416Ölü Sayısı
  • 4,612,217Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 07:30

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar