JET SOSYETE: Dik duran kadınlara hepinizi alıştıracağız!

Bu akşam tv8’de yeni bölümü yayınlanacak olan Jet Sosyete dizisinin ön izleme sahnesinde yaşananlar, bir süre önce Ahmet Kural ve Sıla arasında yaşanan olaylara gönderme şeklinde yorumlandı.

Dizide Gülse Birsel'in canlardığı Gizem karakteri, bir diziye başlar ve rol gereği şiddete uğraması gerekir. Çekim sırasında kendisine atılan tokata karışık veren Gizem'in tepkisi, geçtiğimiz günlerde sevilen şarkıcı Sıla'ya şiddet uygulayan oyuncu Ahmet Kural'ı akıllara getirdi.

‘İtiş kakış olunca şiddet olmuyor mu?’

Yönetmenin tokat sahnesini ‘itiş kakış’a çevirmesi üzerine Gizem karakteri, ‘Yani karışıklı itiş kakış diyorsunuz yani, o zaman şiddet olmuyor öyle mi? Ne güzel kafalar sizin kafalar yemin ediyorum’ şeklinde karışık vermesi Ahmet Kural’ın ‘Vurmadım, itiş kakış oldu’ açıklamasına gönderme şeklinde yorumlandı. Ardından itişme üzerine yıkılmayan Gizem karakteri bu defa "Yıkılmadım ayaktayım. Ne hakla itiyor beni. Biz bu adamlara maço değil psikopat diyoruz. Neden başrolleri böyle manyak manyak yazıyorsunuz. Neden böyle adam oluyor bunlar. Kusura bakmayın düşmem. Düşmeyeceğim hatta gidip bu adamı polise şikayet edecek, mahkemelerde sürüm sürüm süründürecek. Senaryoyu lütfen o şekilde değiştirin. Düşmeyen dik duran kadınlara hepiniz teker teker alıştıracağız" dedi.

 


Coronavirus (Covid-19)

  • 5,687,877Coronavirus Vaka Sayısı
  • 352,265Ölü Sayısı
  • 2,903,864Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 08:45

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar