PAPUCUMUN İNSAN HAKLARI,DEMOKRASİ SAVUNUCULARI.!

      Cumhuriyet kurulduktan sonra rejim ,kendi oligarklarını,burjuvasını Türkiye deki tüm köşebaşlarına yerleştirdi,yazarsak uzun gider,kısaltayım,Yeşilçam daki çaycıdan, Ali Koç a kadar olan tüm mıntıka.

      Bugün Yeşilçam daki çaycıdan,Ali Koç a kadar olan alan içindeki ,laikiz,insan hakları,demokrasi,gezi vb.. mevzuları yıllarca satıp % 12,5 luk bir kesimi şizofrenleştiren metrekarede kalanlarla ilgili,günün gündemi olması gerekirken ne Türkiye nede dünya medyasında yer bulamayan,lakin bu kışın ortasında yanan bir şehri hatırlatayım dedim.

      Paaaarrriiiissssss.! Evet,Paris yanıyor. Kontrol ettim,ne fetocu twiter hesapları,ne pkklı hesaplar,nede yurt dışına kaçan hainler mesela jon dündar,resmen kör,sağır olmuşlar,tek bir twitleri yok bu konuda,belki ben yazıyı paylaştıktan sonra kımıldayacaklar kim bilir. Nerde kaldı insan hakları savunuculuğunuz ey cemeati hayinin ee,söyleyin hele bu ne darwincilik oynama böyle,hepiniz üç maymun moduna bağlamışsınız.

     Birde aynı adamın isminin yerlerini değiştirip altıncı kez onun için kitap yazdım diye tüccarlıkta çığır açan özdil,yanında,eskinin doğan kasalı,şimdinin şanzımanı inik hamamböcekleri var,oralara bakmadım,gerekde görmedim,çünkü onlarında yukarda bahsettiklerimden farkları yok. Tek twit atmamışlardır,sahipleri izin vermez.

      Selametle dostlar 

Popüler Kullanıcılar

}