THE HAVASS 2019.!

           Meşhur the ekonomist dergisinin son kapağı epeyi bi gündem teşkil etti,gerçi her kapakları insanları heyecanlandırıyor,bi sonraki yıl yada ay ,dünyayı neler bekliyor kapağın üzerine resimlerle özet geçiyorlar. İyide nerden ve nasıl biliyor,tahmin ediyorlar soru bu.! Cevap çok basit,çünkü bir kaçyüz senedir gücün imkanlarını ele gecirdiler,önceden yazdıkları senaryoları sahneye koymadan önce,birazını paylaşıyorlarki itibarları artsın,algı sürekli onların lehine işlesin vesselam.

      Son kapakları çok karamsar,simsiyah zemin üzerine "2019 da dünya" yazmışlar beyaz renk kullanarak. Anlamı,2019 dünya için çok zor geçecek,yani ben planı yapalı çok oldu,2019 da da piyasaya sürecem,elmi yaman,beymi yaman göreceğiz.! Belki saçmalıyorsun arkadaş,adamlar nasıl olurda önceden yazar,gününü bekler,sonrada sahneye koyar diyebilirsiniz. Yakın tarihden bir kaç örnek ile bunların nasıl çalıştıklarını anlatayım.

      Bir yahudi devleti kumak ister,gider Avusturya nın bilmem hangi şehrinden,çocukluğundan itibaren takip edilen,planlarına en uygun karakterdeki insanı seçer,büyümesini izler,sonrada alır getirir Almanya nın Führer i yapar,gerisine karışmaz,çünkü o karakterin içini,dışını,fıtratını,ruhunu,emellerini,psikolojik durumunu en ince ayrıntıya kadar zamanında not etmişlerdir. Gün gelir ve o kişi kendi çıktığını santığı merdivenlerden tepetaklak aşşağı düşürülür. Kuzey Kore nin başkanı Kim varya,isviçre de doğma büyüme,isviçre de anaokuluna gitti,ilk,orta,lise,varsa üniversite yi isvicre de okudu. Yani isvicreli yetkililer,bu Kim in ,afedersiniz, gece kaç defa ve hangi günlerde yatağında nükleer saldığını bilir. Çünkü her çocuk isviçre de devlet tarafından dosyalanır. Laf uzuyor,bi örnek daha vereyim arkasından the Havass 2019 ne kapak yapmış ona bakalım.

     Kevin evde yalnız başına,diye bir sinema filmi var,oradaki sahnelerin birinde Donald Trump da rol almış,tamamda ne alaka diyebilirsiniz,yazayım. Rol verdikleri filmin isminde gizli her şey. Ey Trump,dünyadan izole edileceksin,Amerika yalnızlaştırılacak,çünkü 21 yüzyıl planlarımız içinde Abd nin yeri yok.! Çünkü Trump ı çok iyi tanıyorlardı,aynen Hitler i tanıdıkları,el altından seçilmesini desteklediler,zaten seçildiğinde içinden ne çıkacağını çok iyi biliyorlardı,şimdi seyrediyorlar. Bunlar kimmi,bunlar ingiliz lere Osmanlı yı yıktıranlar,sonrasında Amerika yı süper güç yapıp karşısına SSCB yi dikenler,israil devletini kuranlar. Yeniyüzyılda Amerika ve israil ,bu güce ayakabıdaki taş misali rahatsızlık veriyor. Ya Amerika,israil bu savaştan galip çıkar,yada Çin üzerinden dünya ya tekrardan ayar verme peşinde olan bu lusiferci,paganist parababaları.

      Bana göre ne Trump Amerika sı,nede Netenyahu israil i Paganlarla baş edemez. The Ekonomistin son kapagıda aslında dünya derken Avrupa birliği,Amerika,israil ve onlarla el altından iş çevirenleri hedef gösteriyor

   the  Havass. " 2019 da dünya " resm edemediğim için anlatmaya çalışayım,kafanızda bir resim oluşturun dostlar. Yine simsiyah bir arka fon,yine aynı yazı 2019  da dünya,farklı olan siyah arka fon un üzerinde siyahın başka tonu ile dünyaresm ediliyor tüm dünya simsiyah,Türkiye ve Katar bembeyaz. Neden,çünkü Türkiye şu anda,Karadeniz,ve Akdenizde,üç ayrı mıntıkada sondaj çalışmalarına başladı,inanıyorumki gaz ve petrol bulunacak,yetmedi,Avrupa birliği ülkelerindeki karışıklıklar çabası,Türkiye ve Rusya ya kim yanaşmak istiyorsa orası karışıyor,Türk devleti ve milleti fetosunu kovaladı,avrupa ülkelerinin hepsinin fetosu var ,milleti bunun farkında değil. Paris deki olaylar,Ukrayna nın Rusya ya dalaşması vs.. Daha yazabileceğim o kadar sebeb varki ikibinondokuzun Allah ın izniyle,Türkiye çok bereketli geleceğini hesap ediyorum.

      Kader ağlarını örmüş,ne yapsalar nafile,onlar birbirlerine düşecek,yıllardır söylüyorum,bu bizde müthiş bir sıçramaya vesile olacak inşaallah. Bu arada Havass nedir,ne değildir rahmetli,Aytunç,Altındal dan bir dinleyin. Bu arada kimse yanlış anlamasın,Havass ım demek istemedim makalede,eyvallah. 

      Selametle

 

Popüler Kullanıcılar

}