PARİS OSİRİS

      Uzun zaman önce aşk şehri Paris ve Osiris in ..kü diye bir makale paylaşmıştım gazetemizde. Madem Paris de sobalar,kaloriferler yanan sokaklar ve meydanlar sayesinde kapatıldı,tasarruf var,Paris de Osiris in kaybolan organının laneti tezahürmü ediyor sorusunu sorabiliriz. Neydi o organın modernize edilmiş sembolü,evet Eyfel Kulesi. 

      Dikilitaşlar,Ra ya tapan paganistler tarafından Ra nın oglu olan Osiris in bulunamayan penisini sembolize etmek,yaşatmak ve tanrılarına olan bağlılıklarını bildirmek için yapılmışlardır.

      Şu anda youtube da iki ayrı hesaptan Paris canlı yayını var,bir canlı yayın kamerası polislerin içinde,ploisler seriye bağlamış gaz bombası atıyor,diğer canlı yayın kamerasıda göstericilerin içinde kafası gözü yarılmış,sarı yelekli bir protestocuyla röportaj yapıyor. Yani tezgah sağlam kurulmuş,Arjantine giden Macron u uçaktan inerken ,sarı yelekli bir işçiye karşılatmadılarmı. 

      Hani bizim memleketteki eski doğan medya artıkları varya,şimdinin bilmem ne laik,kemalist takılan menfaatci,üçkağıtcı,cebi için canlı yayında markaların reklamını yapıp,çaktırmamaya uğraşma çabasına giren tüccarlar,evet onlar,bizler dış güçler diyince,hayvan gibi sırıtıp,illüminatimi diyen sığırlara soruyorum. Fransa da olanları neden paylaşmazsınız,neden iki twit atmazsınız bu konuda.

      Hiçbir,fetocu,hiçbir pkklı,hiçbir tanınmış eski doğan medya üçkağıtcısı ,yurtdışına kaçan en başta hain can,hicbiri bu konuyu görmüyor. Lakin ikigün sonra onların kapısına dayanıodığında bakalım nere kaçacaklar.

      Ez cümle,ne zamanki göstericiler Eyfel Kulesi haliyle Osiris ün prnisüne saldırıp tahrip ederlerse,yada işgal ederlerse işte o zaman tekrardan bir Paris makalesi daha neşr ederiz,ama Eyfel kulesine giderlerse işte o zaman ortalık duman olur.

      Selametle

Popüler Kullanıcılar

}