2019 Pirelli Takvimi Tanıtımı Yapıldı

Ünlü fotoğrafçı Albert Watson'un kadrajından 4 kadının hikayesini anlattığı, tüm dünyada büyük merakla beklenen Pirelli Takvimi’nin 2019 yılı görüntüleri paylaşıldı.

gigi

Kırk çekimden oluşan akışta Gigi Hadid ile Alexander Wang, Julia Garner, Misty Copeland ile Calvin Royal III ve Laetitia Casta ile Sergei Polunin tarafından canlandırılan karakterlerin öyküleri anlatılıyor.

246’ıncısı hazırlanan takvimin çekimleri nisan ayında New York ve Miami’de gerçekleşti. 10 gün süren çekimlerde kameranın arkasında, fotoğrafçılık sanatına katkıları nedeniyle Kraliçe II. Elizabeth tarafından Britanya İmparatorluk Nişanı (OBE) takdim edilen Albert Watson yer aldı. Albert Watson’un Pirelli için tasarladığı görsel dünyada, bale sanatçısı Misty Copeland, model ve aktris Laetitia Casta, aktris Julia Garner ve süper model Gigi Hadid erkek rol arkadaşlarıyla birlikte belirli senaryoları canlandırıyor.

3

"Dreaming" temalı 2019 Pirelli Takvimi, Milano'daki modern sanat mekanı Pirelli HangarBicocca'da tanıtıldı. Fotoğraflar her biri kendi düşlerinin ve tutkularının peşinden giden dört kadının hayallerini ve hedeflerine ulaşma kararlılığını anlatıyor.

4

Renkli ve siyah beyaz fotoğraflar, sinematik 16:9 formatında çekildi.


Coronavirus (Covid-19)

  • 12,363,443Coronavirus Vaka Sayısı
  • 556,336Ölü Sayısı
  • 4,636,963Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 01:20

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar