KAŞIKCI YA SARI YELEKMİ GİYDİRDİLER.?

       Ne yazayım diye epeyi bi düşündüm. Kafamda iki aktuel tema,Ali Koç un Sarı Kanaryası,Trump ın Sarı Yeleklileri.! Seç beğen.

       Bu iki sarı bildiğimiz sarılardan değil. Ben bugün Trump ın sarısından bahs etmek istiyorum,Koç un sarısı inşaallah bi dahaki yazıya.

       Tek dünya,dijital dünya,insan tam kontrol,peşinde olan küreselciler,kendi gazetelerinde yazan,kendi adamlarını,adım,adım ölüme götürdü. Suudların Kaşıkcı yı götüreceklerini bildiklerinden yolu açtılar. Maksatları Trump ın sahipleri olan ırkçı evangelist,arz ı mevhutcu tayfanın en büyük maddi destekcisi olan prens M bin Salman yönetimini bir şekilde uzaklaştırmak ve Rusya,Çin ile çalışmak isteyen diğer grubtan birilerinin başa geçmesiydi.

       Ne oldu,tamda sonuç alınmaya gidilirken,Fransa da sarı yelekliler harekatı başladı,Kaşıkcı öldüğüyle kaldı. Bu sokak eylemleri daha devam eder,dikkat edin göstericilerin hepsi hemen hemen beyaz. Normalde Fransa sokaklarında afrikalı insanlardan geçilmez,onlardan hiç kimse yok protestolarda. Çok iyi biliyorlarki,bu göstericiler istediklerini aldıktan sonra,sıra siyahilere ve müslümanlara gelecek,neyse devam edelim.

       Ne dedik,küreselcilerin Kaşıkçı hamlesine,ırkcı evangelistler sarı yelek ile cevap verdi. Evet olaylar biraz demini aldıktan sonra,küreselcilerinde illaki bir cevabı olacak. Bu küreselci dediklerim paranın sahipleri,paganistler,tüm teknoloji,silikon vadisinin efendileri. Acaba diyorum,bu küreselciler Amerika ya bi dolar operasyonu çekebilirmi,yada ne bilim Trump ın başına Kenedy nin uğramış olduğu gibi bir kaza olurmu,neden olmasın bir taşla bir sürü kuş vurmuş olurlar. Irkcı evangelistlere kocaman gözdağı,Amerika da Trump taraftarlarının tabanca,tüfek sokağa inmesi vb bi sürü zincirleme reaksiyon.

       Evet bugünde köşemiz Fransa ağırlıklı oldu,bu arada Kaşıkcı cinayeti hakkında kendimce bir senaryo yazdım,sakın ola sen nerden bilirsinde bu kadar emin yazarsın demeyin vesselam.

       Selametle

Popüler Kullanıcılar

}