KYK burs sonuçları ile ilgili 3 - 5 tık fazla almak için bu kepazeliğe değer mi?

Kredi Yurtlar Kurumu henüz burs ve kredi başvuru sonuçlarını açıklamadı ancak gazete ve tv internet siteleri açıklama olmadığı halde öğrencilerin konuya ilgilerinden faydalanmak için konuya ilişkin yayınlar yapıyorlar. Ancak bu yayınlarda beklenti sömürüsünden başka bir şey yok. 

 

Bu tür yayınların zaten dibe vurmuş olan medya güvenilirliğini daha da kötü bir hale getireceğini farketmemeleri düşündürücü. 

 

Her beklenti olan olaydan üç beş tık çıkarmak olmamalı internet ortamında yayın yapmak.

Yapmayın bunu

Doğru haberi zamanında verin ya da hiç vermeyin. 

Bu kepazelik bitmeli. 

Ve son olarak sen KYK, neden bir açıklama yapmıyorsun, bir tarih vermiyorsun, insanların duygularının internet sitelerince sömürülmesine neden vesile oluyorsun?

İşte o sitelerin bazılarından ekran görüntüleri

KYK burs sonuçları ile ilgili 3 - 5 tık fazla almak için bu kepazeliğe değer mi? KYK burs sonuçları ile ilgili 3 - 5 tık fazla almak için bu kepazeliğe değer mi? KYK burs sonuçları ile ilgili 3 - 5 tık fazla almak için bu kepazeliğe değer mi? KYK burs sonuçları ile ilgili 3 - 5 tık fazla almak için bu kepazeliğe değer mi? KYK burs sonuçları ile ilgili 3 - 5 tık fazla almak için bu kepazeliğe değer mi? KYK burs sonuçları ile ilgili 3 - 5 tık fazla almak için bu kepazeliğe değer mi?

Coronavirus (Covid-19)

  • 12,543,734Coronavirus Vaka Sayısı
  • 560,123Ölü Sayısı
  • 4,679,194Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 23:30

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar