Reyhan Taghan & Kimbureyhan - Issız Duvarlar Kimdir? Biyografisi

Reyhan Taghan Hakkında Kısaca

Adı Soyadı:Reyhan Taghan

Memleketi:Trakya

Meslek:Fenomen

Sevgilisi: Rızacan Durmuş 

Boyu:1.55

Kilo:45

Reyhan Taghan Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Biyografisi ve Kısaca Hayatı

Kimbureyhan kullanıcı adıyla İnstagram hesabında yaptığı paylaşımlarla fenomen olan Reyhan Taghan, 1 yıl içerisinde 600 bin kadar takipçi sayısına ulaştı. Peki Reyhan Taghan kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Burcu ne? Sevgilisi var mı? İşte Reyhan Taghan hakkında kısaca biyografi!

Reyhan Taghan kimdir?

Sesinin güzel olması ve tatlı bir yüze sahip olmasıyla atmış olduğu videolarla tanındı. Fatih adında bir abisi bulunan Reyhan, kısa sürede Youtube üzerinde de kanal açarak videolar çekmeye başlamıştır. 2 May 2017 tarihinde açmış olduğu kanalın şuan 6 milyon kadar toplam görüntülemesi ve 30 bin takipçisi vardır. Daha çok instagram üzerinde paylaşımlarına devam etmektedir. Sevgili yoktur. Trakya doğumlu olan Reyhan, orada buluna köyünde ziyarete gittiğinde fotoğraflar çekmiş ve takipçilerine bunu paylaşmıştır.

@kimbu.kardeslerr linkine tıklayarak Fatih & Reyhan adlı hesaba ulaşabilir, @kimbureyhan linkine tıklayarak Reyhan Taghan'ın İnstagram adresine ulaşabilirsiniz.

Reyhan Taghan & Kimbureyhan - Issız Duvarlar Kimdir? Biyografisi Reyhan Taghan & Kimbureyhan - Issız Duvarlar Kimdir? Biyografisi

Coronavirus (Covid-19)

  • 13,058,214Coronavirus Vaka Sayısı
  • 571,981Ölü Sayısı
  • 4,881,248Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 12:30

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar