TANRIYI KIYAMETE TAMAM DA,TÜRKLERi NEYE ZORLUYORLAR.?

Allah bunlara akıl,fikir versin diyesim var lakin demem. Çünkü tüm aklın,fikrin zaten kendilerinde olduğuna inanan bir sürü var karşımızda. Bildiğiniz sürü. Kimlerdenmi bahs ediyorum ,elbette sığırlardan bahs ediyorum. Az sonra görünecekler biraz sabredin lütfen. Oooo aşşağıda görünmeye başladılar.!

Baş Mal,Almanya ya gitti geldi,sahipleri,Türkiye üzerinde ne tür oyun çevirecekler,tüm planı,programı bu baş Mal a verdi. Bunlar sürekli emitasyon takıldıkları için,Paris de olan bitenleri Türkiye de sahnelemek için kendilerince düğmeye bastılar. İlk kime bastılar.? Tabiki Portakal denen tilkinin oğluna bastılar,kim bastı,baş Mal bastı. Kim basmış,baş Mal basmış.. Özür dostlar,yazarken aklıma Yılmaz Erdoğan,Organize işler filminden bir replik geldi. Yazdığım onu hatrıma getirdi. Evet devam edelim.

Portakal denen tilkinin evladı,canlı yayında milleti sokağa dökmek için lazım olan ilk provakasyonu yapınca haliyle devlet cevap verdi. Devlet den sesi alan baş Mal çıktı,vır,vır,vır,vır ishal olmuş gözlüklü bağırsak misali,vır ha vır... Yetmedi baş Malın sürüsünün içinden iki,üç tane küçük baş malda bu vır,vır a extradan vır,vır ekleyince,sürünün içinde bulunduğu chap ahırının duvarlarını yaz gelince tekrar badana etmeye gerek kalmadı,kahverengine boyadılar zaten.

Hmmm,bu nasıl seviyesizlik,böyle yazımı olur,edep falan,fişman ?? Açık konuşayım,baş Mal ve sürüsü,onun ahırı umrumda değil. Daha dümdüz gidilmeyi hak ediyor bu Atatürk tüccarları. Adamlar ülkeyi karıştırmak,ite,köpeğe teslim etmek için açıktan tezgah kuruyor. Sokaklarla tehdit ediyorlar,devletin Cumhurbaşkanı onlara gereken cevabı verincede,salya,sümük cevap yetiştirmeye çalışıyorlar. Bu sürüye her türlü küfür mübahtır,laf sokunca,beni tehdit etti,bana bişey olursa bu sorumlu diye zırlamalarıda var. Ben yazacağımı yazdım,içimden ne küfürler ettim onlar tahmin eder artık.

Tanrıyı kıyamete zorlamak teorisi, baş Mal sana ve sürüdeki küçükbaş,büyükbaşlara söylüyorum. Bahs ettiğim teoriyi bilirsiniz,bak şimdi iyi oku. 15 Temmuz da bu milletin %90 Allah,kitap,peygamber vatan,bayrak ve lideri için sokaklardaydi. Bu sayede,senin sahiplerinin icat ettiği lakin,kendine uyarsa demokrasi olan demokrasi ,Türkiye Cumhuriyeti Devleti nin yönetilme biçimi olarak kaldı. Şunu çok iyi bilinki,15 Temmuz un kahramanları,bir daha sokaklara çıkılmasını icab ettirecek herhangi bir durumda çok farklı bir şekilde kovalıyacak vatan hainlerini.

En önemliside nedir bilirmisiniz baş Mal ve sürüsü. O sokaklar varya o sokaklar, bu sefer,Devletimizin Kuran ı Kerim hükümlerine göre yönetilmesini talep eder ve buda olur Allah ın izniyle. Demem o ki,her kımıldayışınız,bizleri daha çok motove ediyor. Ya baş Mal. Kadere ters düşmek tamda bu,kımıldarsanda giriyor,kımıldamazsanda giriyor. Yani sopayı her türlü yiyeceksin.

Dostlar ,biraz hiddetliydim son olaylardan sonra, tımar gerekiyordu bu baş Mala.

Selametle

Popüler Kullanıcılar

}