Sosyal Medyada Gündem Oldu! Buse Plan Kimdir?

Buse Plan hakkında merak edilen kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi, boyu, kilosu vb. gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sosyal medya dünyasında çektiği gezi ve vlog içerikleri ile tanınmaktadır. Resmi instagram hesabında soyadının aksine plansızca dünyayı tek başına gezdiğini belirtmektedir. +40 ülke ‘nin üzerinde yeri gezen Buse Plan 2019 yılında ise Acun Ilıcalı tarafından hazırlanan Exatlon Challenge isimli yarışmanın yarışmacıları arasına katılmıştır. Dominikte gerçekleşen yarışma öncesi resmi instagram hesabından paylaştığı resme yorum olarak Dominik ciddileşti yazmıştır.

Kaykay, snowboard, wakeboard, surf yapmakta, bol bol seyahat etmekte, yüzmekte, boydan belli etmesede iyi basket oynadığını dile getirmiştir. Boyu’nun bir çok kaynakta tahmini olarak 1.55 civarında olduğu belirtilmektedir Buse Plan Aynı zamanda Öykü Berkan, Ayda Kutay Asya Burcum, Mira İpek, Öznur Garip, Rızacan Durmuş, Furkan Yaman, Ruhi Çenet, Orkun Işıtmak, Talha Enes, Tuna İpek, Kim Bu Reyhan, İrem Yaren Ercan, Beste Köse Elanur Pat Çağatay Akman ve daha birçok sosyal medya fenomeniyle yakın arkadaştır.

Resmi instagram hesabında takipçi sayısı 167bin civarındadır. Youtube video kanalında ise 42,2 B abonesi bulunmaktadır.

 

1995 yılında dünyaya gelen Buse Plan 5 Haziran 2016 tarihinde Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya bölümü’nden mezun olmuştur. Maalesef doğum yeri, aslen nereli olduğu, boyu ve kilosu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır.

Paylaştığı bir videosunda LGBT kutlamasına katıldığı anların videosu paylaşmıştır. Ardından tüm takipçileri tarafından lezbiyen mi acaba soruları merak konusu olmuştur. Daha sonra Marul Kafa bir videoda bu soruyu kendisine yönelmiş, aldığı cevap ise, ailesine ve çevresindekilere oldukça açık yaşadığını, ailesinin kendisini olduğu gibi kabul ettiğini dile getirmiştir. İnsan sevdiğini, kendisi için kadın erkek fark etmediğini, herkesin cinsel anlamda çekici gelebileceğini, ayrıca kadınların daha estetik olduğunu açıklamıştır. Dolayısı ile biseksüel olduğunu ve bunu da söylemekten çekinmediğini dile getirmiştir.

Sosyal Medyada Gündem Oldu! Buse Plan Kimdir? Sosyal Medyada Gündem Oldu! Buse Plan Kimdir? Sosyal Medyada Gündem Oldu! Buse Plan Kimdir? Sosyal Medyada Gündem Oldu! Buse Plan Kimdir?

Coronavirus (Covid-19)

  • 11,971,358Coronavirus Vaka Sayısı
  • 547,099Ölü Sayısı
  • 4,506,924Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 12:02

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar