Ünlü Fenomen İlayda Oymak Kimdir?

Kanal D'nin sevilen gündüz kuşağı programı olan Müge ve Gülşen'le 2.sayfa'ya konuk olan İlayda Oymak kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Detaylar haberimizde..

Sosyal medya fenomeni olan İlayda Oymak 2.sayfa programına konuk oldu. Zayıflama serüvenini anlatan İlayda Tokmak kendisi ile alakalı soruları yanıtladı. Peki İlayda Oymak kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli?

İLAYDA OYMAK KİMDİR?

1994 yılımda Ankara’da doğdu. Çocukluğu Ankara’da geçti. İlk ve ortaokulu Tandoğan’daki Gazi Koleji’nde okudu.

Öykü Berkan Ayda Kutay Rızacan Durmuş Asya Burcum, Mira İpek, Öznur Garip, Furkan Yaman Ruhi Çenet, Orkun Işıtmak, Talha Enes, Tuna İpek, Kim Bu Reyhan, İrem Yaren Ercan, Beste Köse Elanur Pat ve daha birçok sosyal medya fenomeniyle yakın diyalog içerisindedir hatta birçoğu ile arkadaştır.

Bilgi Üniversitesi’nde Televizyon haberciliği ve programcılığı bölümünü bitirdi. Sosyal medya için çektiği zayıflama videoları ile izlenme rekorları kırdı. Sevigilisine aldığı lüks hediyeler sosyal medyada çok konuşuldu. İlayda Oymak, internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye devam ediyor. 

Ünlü Fenomen İlayda Oymak Kimdir? Ünlü Fenomen İlayda Oymak Kimdir? Ünlü Fenomen İlayda Oymak Kimdir? Ünlü Fenomen İlayda Oymak Kimdir? Ünlü Fenomen İlayda Oymak Kimdir?

Popüler Kullanıcılar