Boks'a Dair Her Şey Burada! Boks Tutkunuzu Yaşayın

Türkiye'de spor denildiğinde akıllara ilk olarak futbol ya da basketbol gibi topla oynana branşlar geliyor olsa da, büyük bir tutkunun boks'a karşı olduğunu söyleyelim. Özellikle Muhammed Ali'nin maçlarını radyodan dinleyen bir neslin torunu olarak, boks maçlarını izlemek ve nakavt için heyecanlanmak kaçınılmaz olacaktır. Bu sporu profesyonel olarak yapanlar olduğu gibi, amatör olarak yapanlarda bulunuyor. Aynı şekilde tutkunu olduğu boks maçlarını kaçırmayanlar ve denk geldiklerinde izleyenlerde bulunuyor. İşte boks haberleri okumak ve maçları takip ederek, güzel bir spor müsabakası izlemek isteyenler için, kanal kanal gezmeye gerek olmadan, kolay bir şekilde internet üzerinden boks dünyasını takip edebiliyorsunuz. 

 

andy-ruiz-i-yenen-anthony-joshua-unvanlarini-geri-12697135_4639_o.jpg

 

Boks Maçları Ne Zaman ? Hangi Kanalda ? 

Sadece maçların yayın zamanlarını öğrenmek için değil, gelecek maçları da öğrenmek için http://www.boksadair.com linkini tıklamanız yeterli olacaktır. Site sayesinde sadece Milli Takımdaki boksörlerin değil, EBU, Kick Boks, UFC, WBA, WBC ve WBO maçlarını da takip edebileceksiniz. Tüm bunları tek bir adresten öğrenmek ve böylelikle boks keyfini yaşamak mümkün olacaktır. Sadece boks haberleri için değil, boks hakkında tüm merak ettiklerinizi de siteden öğrenebilirsiniz. 

 

Ryan_Martin_Taylor.jpg

 

Türkiye'nin Sadece Boks Sitesi

Tutkunu olduğunuz spor branşını, haber sitelerinin sayfalarında aramak yerine, artık direk olarak bu işe uygun olan www.boksadair.com sitesinden öğrenebilirsiniz. Boks karşılaşmalarını takip etmek, boksörler hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek ve tutkunuzu en güzel şekilde yaşamak tamamı ile bir tık ötenizde olacaktır. 

 

Hemen siteye girerek yakında yapılacak karşılaşmaları öğrenebilir ve bu tarihler için televizyon karşısında ya da salondaki yerinizi alabilirsiniz. Tutkunu olduğunuz boks için, bilgi alabileceğiniz kaliteli bir site olmasından dolayı, artık hiç bir maçı da kaçırmamış olacaksınız. 

Popüler Kullanıcılar