HİKMET GENÇ: Bak Hüsnü, onlar barışır sen kötü olursun!..

Hüsnü Düztümsek bana demişti ki; “2023’e kadar seçim yok, ne konuşacaksınız bakalım?”

Ben de ona dediydim; “Ulan CHP var ya, daha ne olsun Hüsnü?!..”

Gördün mü Hüsnü?

CHP’nin belediyecilikte yaptıklarını, daha doğrusu yapamadıklarını konuşup duruyoruz. Ne vaat ettilerse tersini yapıyorlar. Bahar gelecek, her şey çok güzel olacak falan diyorlardı ya, her yazıya yeni bir CHP “vukuatı” sığdıracak hızlı kadar zırvalıyorlar Hüsnü.

Sadece belediyecilik değil tabii. CHP’nin kavga etmesi için başkasına da ihtiyacı yok. (Dedim ya Hüsnü, CHP varsa vukuat da vardır!..)

Mesela CHP yandaşı tokmakçı, “Bir CHP’li Külliye’de gizlice Cumhurbaşkanı’yla görüştü” palavrasını sıktı. Ortalık ayağa kalktı. “Kim dedi, kime dedi..,” falan derken haftalarca “kaynağı” tartıştık. Ama bulamadık!

Sonra Muharrem İnce aslanlar gibi çıktı meydane; “Hieeyt, dağıtırım ülen!..” diyerek çekti kılıcı. “CHP’de bana tuzak kuran bir çete var” dedi…

Biz de “bak çete varmış, nerde o çete?” dedik. Hacı Muharrem abi, “Neyse canım şimdilik kalsın” dedi.

Hayır yani bir de bize çemkirdiler. “Size ne?.. Neden CHP’yi karıştırıyorsunuz, fitnecilik yapıyorsunuz!” dediler… Haberi yazan “yandaş tokmakçı”, “biliyorum, var öyle bir şey” diyen CHP Genel Başkanı, işi “çeteye” bağlayan Muharrem, namı diğer hacı.

Ama fitneyi çıkaran biz?!..
YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

HİKMET GENÇ: Bak Hüsnü, onlar barışır sen kötü olursun!..

Popüler Kullanıcılar