GÜNDEM YOĞUN ARADA KAYNAMASIN .!

      - Bu ne mi ?

      - Mermi !

      - Elektromanyetik silah (top). Türk yapımı...Evet 10 km den etkili olduğunu söylüyorlar. Yüksek teknolojide gösterdikleri birşey.. Adım atmışlar ilerlemişler.

      - Korkmuyoruz dedik ! Korkmanız için size göstermiyorum. Bunların hepsinin uzun yıllar gerektiren çalışmalarının sonucu olduğunu ve paranın ilgili birimlere aktarılması sonucu olquğunu görmeniz için size gösteriyorum.

      - Diğer resme geçelim. 15 yeni tugay.. 9 u yeni olan 15 tugay. Arkadaşlar bunlar yeni piyade grupları.. Türk yerli üretimi çıkarma gemilerinden..

      - Türkler parçalanmış bitmiş değiller,Türkler ciddi bir şok geçirdiler,toparlandılar devamlı olarak toparlanıyorlar.

      - Arka arkaya askeri operasyonlar yapıyorlar ve devamlı olarak silahlanıyorlar.

      Evet arkadaşlar sizlerle paylaşmış olduğum bu satırların daha doğrusu haber programının sahibi,Yunananistan ın fatih portakalı olan moda tabirle hankırmeni ismini bilmiyorum,lakin portakaldan daha vatansever olduğunu garanti ederim.

      İnternet ortamında hemen hemen hergün bu tip bir Yunan programından alıntılar yapılıp paylaşılıyor. Hele bir tanesi vardıki,üç kişi görüntüler eşliğinde,İHA ve SİHA larımızın gücünden,etkisinden ve savaş teknolojisinde ne kadar yol kat ettiğimizden bahs ediyorlar. Tavsiyemdir,izleyin ve paylaşın. Siha ve İha larda beni en çok memnun eden,gururlandıran cümlede şuydu " Dikkat,her ülke bunlardan yapabilir,havalanır bombalar lakin Türkler bu operasyonları yaparken yapay zeka kullandılar.Demekki bu konuda çok ilerideler. Siha lar yada İha lar havalandıktan sonra tamamen kendi kendine kararlar alıyor."

      Burdan yerel seçim öncesi hükümet yetkililerine bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Yunanistan medyası ve tv leri ülkemizdeki yerli ve milli askeri yatırımları çok yakından takip ediyor ve ne kadar yol katettiğimizi hem korku hemde övgü dolu sözlerle görüntülü anlatıyor. Sözde kendi milletini diriltmeye çalışırken bizim piyarımızı yapıyor. Cumhurbaşkanlığımız varsa eğer internetten sanal dünyadan sorumlu birimi, bu videoları bulup hem alt yazılı,hemde sesli tercümeli olarak tv lerde ve sayın Cumhurbaşkanımızın sosyal medya hesaplarında yayınlasınlar. Chp Yunan ı  itibarsızlaştırmayada korkar zaten,hani 3-4 yılda elli,yüzbin Yunanı denize döktüler,onun şerefine yirmibeş,otuz kutlama günü resmileştirdiler,daha bu Yunan mevzu uzun giderde burda bırakalım .-)

      Selametle

 

      

Popüler Kullanıcılar

}