TEZ-ANTİTEZ=SENTEZ...HIRSIZ HEGEL.!

      Bu kavga,Rahmani akıl ile Şeytani aklın kavgasıdır.

      Hz Adem (as) ile Şeytan,tez-antitez .! Hegel diyalektiği.! Tez-antitez=sentez.! Çalmış,kopyalamış,dünyaya,insanlara satmış. Batı hilecidir,hırsızdır,fitnecidir ( Abdullah Çiftçi)

      Çatı Rahmani akıl ile Şeytani akıl,iki rakip,bu iki çatının altındaki tüm argümanlar,para savaşı,enerji yolları,sivil toplum kuruluşları,birleşmiş milletler,uefa,fifa,cern deki deneyler vb ... onlarca oluşum hepsi gücü elde tutmak için ,onu kaybetmemek için dikilmiş surlardır.

      Bu savaş Habil (Alim), ile Kabil (Zalim) in fıtratlarının,damarlarının muharebesidir.

      Yukarıdaki çerçeveden başlayarak ,değerlendirip,analiz yapmayanlar sadece hikaye anlatırlar,anlatanlardır. İtibar etmeyin. Zamanınızı heba etmeyin.

      Onların tayfasının istediği insanları tuzağa çekmek. Amaçları ortalama 60-70 sene olan insan ömrünü,kendi kurdukları,fikir,düşünce,ideoloji havuzunda boşa harcatarak,o insanların ahiretini yakmak. Örnek,tez sosyalizm,antitez kominizm,sentez yüksek demokrasi.! Yüz yıl boyunca bu kurgu ile insanları oyaladılar sonuç.?

Bir sürü aldatılmış insan birbirini boğazladı,kavga etti bu tuzak "değerler" için. Ne oldu,şeytaniler in hizmetçileri iblis e olan sorumluluklarını ibadetlerini yerine getirdiler. Sığır sürüsüde peşlerinden gitti. 

      Şeytaniler 21. yüzyılda,kullanım süresi dolan 20.yüzyıl argümanları ile yoluna devam edemez,o sebebden yeniden bir tez,karşısına antitez,onların mücadelesinden de sentez çıkartma peşinde. Hiç düşündünüzmü yeni oyun un oyuncakları hangi kelimeler olacak.? Hepsi hazır ve piyasaya sürülmeye başladı.

      Trump ın ,Türkiye Cumhuriyeti Devleti karşısında çaresiz kalıp ara sıra lehimize bazı açıklamalar yapması , 21 . yüzyılda küreselcilerin yeni tez-antitez=sentez formülüne geçmek istemelerinden kaynaklanmaktadır. Bu nedenden dolayı,Amerika ve İsrail,küreselcilerin ayakkabısındaki taştır,rahatsızlık veriyor. Ya,tasviye olacaklar,yada yola gelecekler. 

      Türkiye kilit ülke. Küreselciler Türkiye nin oluru olmadan işlerinin aksayacağını biliyor. Lakin keşke,Gül,Davutoğlu yada Kılıçdaroğlu başta olsun istiyorlar. Çünkü bu trio ya istediklerini kabul ettirebilirler. Şimdi yazıyorum ve şaka değil. Erdoğan Allah ın izniyle,milletinide arkasına almış bunlara dikleniyor. Bu yüzyılın,TEZ-ANTİTEZ=SENTEZ üçlemesinden biri biz olacağız diyor. 

      Sizler,insanları uyutup, tez ede şeytanı-antitez de şeytanı yerleştirip bu hamurdan sentez olarak yine şeytanı çıkarttınız,insanları güdtünüz. Lakin İslam ın bayraktarı olan millet ölü toprağını üstünden attı. 

      Biz tez olacağız,hepiniz anti tez olacaksınız Allah ın izniyle İslam da yeryüzünde Sentez olarak yaşıyacak kıyamete kadar vesselam...

        Selametler

      

 

 

 

Popüler Kullanıcılar

}