Son Dakika Haberi" Dereceye giren ilk 3 öğrenciye ödülleri verildi,

LOUREN Markasının 30 Ocak 2020 tarihinde ilkini gerçekleştirmiş olduğu Üniversiteler arası tasarım yarışmasına 450 başvurudan, İlk elemeler sonucu 10 finalistin yarıştığı ve dereceye giren ilk 3 öğrenciye ödülleri verildi.

 

Duayen Modacı Yıldırım Mayruk, Koreograf ve Stil Danışmanı Fatih Ömercikoğlu ve birçok Üniversite’nin moda tasarım bölümü Dekan ve Öğretim Görevlilerinin katıldığı yarışmaya  Louren ve Solmazlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Çağlar Solmaz ev sahipliği yaptı. Belirlenen ilk 3 Finaliste Para ödüllerinin Yanı sıra Yıldırım Mayruk ve kültür üniversitesi Öğretim Görevlisi Serpil Aymaz’a  Onur plaketleri verildi.

 

LOUREN Markası Böylece bu alanda farkındalık oluşturarak eğitim alanında gençlerimizin bu süreçte edindiği bilgiyi beceriye dönüştürebilen, ürün geliştirebilen, rekabetçi bireyler olarak yetiştirilmelerinin sağlanması ve bu yönde geleceklerini planlamalarına katkıda bulunarak, üniversite-sektör iş birliğini güçlendirmeyi hedef belirlediklerini, Türk Moda Plaj Giyim sektörüne artı değer katmak adına devamının geleceğini belirtti.

Son Dakika Haberi" Dereceye giren ilk 3 öğrenciye ödülleri verildi, Son Dakika Haberi" Dereceye giren ilk 3 öğrenciye ödülleri verildi, Son Dakika Haberi" Dereceye giren ilk 3 öğrenciye ödülleri verildi, Son Dakika Haberi" Dereceye giren ilk 3 öğrenciye ödülleri verildi, Son Dakika Haberi" Dereceye giren ilk 3 öğrenciye ödülleri verildi, Son Dakika Haberi" Dereceye giren ilk 3 öğrenciye ödülleri verildi,

Coronavirus (Covid-19)

  • 33,021,196Coronavirus Vaka Sayısı
  • 997,691Ölü Sayısı
  • 7,652,444Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 01:25

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar