Şahin Zülfikarlı kimdir!

 

İş dünyasının tanınan simalarından olan Azebeycanlı iş adamı Şahin Zülfikarlı, elde ettiği bilgi ve aileden gelen iş tecrübeleriyle birçok alanda faaliyet göstermeye devam ediyor.

Kalite ve bilgiyi referans alan Şahin Zülfikarlı, inşaat başta olmak üzere turizm ve demir çelik sektöründeki yatırımlarına devam ediyor.

Türkiye ekonomisine ilişkin önemli çıkışları ve sürekli yatırım çağrıları ile bilinen Şahin Zülfikarlı, Türkiye’de yaşama ve ticari faaliyetlerini sürdürmek için kurduğu hayalini başarılı bir şekilde hayata geçirdi.

İş dünyasında emin adımlarla faaliyetlerine devam eden Şahin Zülfikarlı, dünya genelindeki önemli firmalarla yaptığı anlaşmalarla ihracat ağını genişletiyor.

Zülfikarlı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı olarak, bu alanda çalışmalarını sürdüren Şahin Zülfikarlı İstanbul’un yükselen yıldızı olarak iş dünyasında tanınıyor.

Türkiye’ye olan sevgisi ve burada hayatını devam etme tutkusu ile faydalı projeler ve istihdam odaklı çalışmalar yürüten Şahin Zülfikarlı, geldikleri noktada portföylerini genişleterek yeni alanlara yöneliyor.

Piyasaların beklentileri kapsamında arz-talep dengesi gözetilerek yapılan çalışmalar da Şahin Zülfikarlı, yarım asra dayanan ailenin ticari çalışmalarını analiz ederek gelecek dönemdeki yatırımcılara da ışık olmak istiyor.

Azerbaycan’dan başlayan yolculuk Türkiye’deki yatırımlarla devam ederken, Şahin Zülfikarlı ve ekibi dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Türkiye gibi yatırımcıların her zaman önemli bir Pazar olarak baktığı coğrafyamız da Şahin Zülfikarlı gibi ön görülü isimler yıllar önce yatırımlar yapmış ve başarılı olmuştur.

 

 

Şahin Zülfikarlı kimdir!

Coronavirus (Covid-19)

  • 1,506,361Coronavirus Vaka Sayısı
  • 88,100Ölü Sayısı
  • 319,292Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 00:40

HaberX Anket

Koronavirüs önlemleri yeterli mi?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar