AK Parti suç duyurusunda bulunacak

CHP Sakarya Milletvekilli Engin Özkoç’un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ilgili AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’un geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili yaptığı paylaşımda ‘Merak etmeyin Erdoğan’ın enkazını kaldıracağız. Türkiye refah ve kalkınmış bir ülke haline gelecek. Ekonomik sorunlar bitecek. Türkiye’ye lazım olan sağlam bir sistem! Yapacağız” ifadelerini kullanmıştı.

Engin Özkoç’un bu paylaşımının ardından AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever’de Özkoç’un paylaşımına, “Sayın Erdoğan, 18 yıl önce bir enkaz devralarak milletimizin teveccühüyle Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımlarını bir bir hayata geçirmeye devam ediyor. Hiç merak etmeyin, bu kutuplaştırıcı zihniyetiniz ve nefret politikanız tarihin karanlık sayfalarına gömülüp gidecektir” şeklinde cevap vermişti.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever bugün yaptığı paylaşımda ‘Türkiye Cumhuriyeti devletinin seçilmiş Cumhurbaşkanına hakaret ve tehdit etmenin hesabını suç duyurusunda bulunarak soracağız’ dedi.

Sakarya Milat

Coronavirus (Covid-19)

  • 1,615,049Coronavirus Vaka Sayısı
  • 96,791Ölü Sayısı
  • 362,538Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 13:45

HaberX Anket

Koronavirüs önlemleri yeterli mi?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar