PEYGAMBERLER ŞEHRİNE YAKIŞACAK ORGANİZASYON: UYAFA 2022

UYAFA CUP 2022 TÜRKİYE ŞANLIURFA KOORDİNATÖRÜ MEHMET İPEK;

Uyafa Cup 2022 Türkiye Şanlıurfa Koordinatörü Mehmet İpek UYAFA CUP'ın yapılacağı aday kentler arasında Şanlıurfa’nın da bulunduğunu aktaran İPEK, herkesten bu yolda destek beklediklerini söyledi.

UYAFA Cup hakkında bilgi veren İPEK, Geleceğin için Sağlıklı Beslen, Haraketli Yaşa, Toprağını İşle ve Suyunu İsraf Etme' Projesi kapsamında düzenlenecek UYAFA Cup Turkey 2022'' Organizasyonu için yoğun bir çalışma yürüttüklerini anlatan UYAFA Şanlıurfa Koordinatörü , Şanlıurfa/Göbeklitepe bizim için çok önemli. 24 ülkenin katılması planlanan bu Orğanizasyon için en uygun ilin Şanlıurfa’nın Olduğuna inanıyoruz. İnşallah bu orğanizasyonu Şanlıurfaya getireceğiz dedi.

Türkiye'de Şanlıurfa Göbeklitepe, Erzurum Yüksekirtifa kamp merkezi, Sarıkamış Kayak Merkezi, İstanbul Riva, Antalya, İzmir gibi illerden birinde yapılması planlanan 2022 UYAFA CUP Kupası için Avrupa Türk Futbol Federasyonu Genel Başkanı Levent Karaca ve Uyafa Başkanı Özcan Şimşek ön protokol imzalamıştı. UYAFA futbol Akademisi projesinin olağan üstü kongresinde turnuvanın olduğu tarihlerde iki gün Şanlıurfa’da yapacaklarını söyledi.
Şanlıurfa/Göbeklitepe bölgemizi ve Ülkemizi en güzel şekilde temsil edeceğine inandığını ve “UYAFA CUP 2022” Peygamberler şehri Şanlıurfamıza yakışacağını söyledi...

PEYGAMBERLER ŞEHRİNE YAKIŞACAK ORGANİZASYON: UYAFA 2022

Coronavirus (Covid-19)

  • 12,535,484Coronavirus Vaka Sayısı
  • 559,993Ölü Sayısı
  • 4,674,970Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 22:40

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar