ERGÜN DİLER: Corona City

ÇİN'İN başına gelenler günlerdir yazdığım gibi son yılların en büyük operasyonu.
Eğer böyle giderse Çin "DUR" diyemezse belki de 100 yılın operasyonu olacak. Nedendir bilinmez, buralarda bu konuya herkes mesafeli. Ama iş sandığımızdan çok daha büyük.
Sadece ÇİN'in tepki vermemesi ya da tasfiyesi değil konu. SAVAŞI anlatan çok akıllı isimler var.
Gelin bugün onlara misafir olalım. Savaşın en tepesindeki sinir uçlarına gidelim... İçinde bizim olduğumuz yeni DENKLEM ne? Dünya nasıl şekillenecek?
Görelim ki doğru adım atalım...
Paranın gücünü son Coronavirüs olayında da gördük. Dolar rezervi olarak dünyanın en güçlü ülkesi gibi görünen Çin'in aslında ne kadar sıradan olduğunu yaşayıp öğrendik. Pekin, gözle görülmeyen bir virüse karşı ne kadar çaresiz olduğunu dünyaya ilan etti. Devlet başkanı düzeyinde hem de... Peki paranın gözle görülmeyen bir virüs karşısında etkisiz olduğunu kabul mü etmeliyiz? Yoksa paranın yeni yönünü mü bulmalıyız!
Bakacağımız tek adres var!
CITY OF LONDON...
City of London, 100 yıldır parayı yöneten adres... 2.9 kilometrekare alana kurulan bu muazzam yapı, kusursuz bir makine gibi. Herkes paranın Washington'dan veya FED'den yönetildiğini düşünür. Gerçek böyle değildir. ABD defalarca paranın merkezine saldırı düzenlemiştir. Ancak Londra'daki VATİKAN benzeri bu merkez, paraya inananları yönetir. Çin'e gönderilen Coronavirüs'e de böyle bakmalıyız. İpek Yolu yani Washington'ın çöküşünü hazırlayacak bu projenin son hali City of London'da hazırlandı. Yani defalarca yazdığım gibi Amerika Birleşik Devletleri ile İNGİLTERE savaşıyordu! City of London'da hazırlanan proje gereği 65 ülke ABD'yi dışlayacaktı. İPEK YOLU'nun açılışından tam 10 yıl sonra ABD'nin bölünmesi masaya konmuştu bile. PLAN HAZIRDI... İpek Yolu gelecek, ABD gidecekti... Washington'ın buna izin vereceği, ancak Derin Amerika'nın buna karşı çıkacağı da biliniyordu.
Haliyle SAVAŞ başladı!
Şimdi City of London, kendisiyle beraber olan ülkelerle yeni bir planı hayata geçirmek istiyor. Bugün İtalya, Almanya, Türkiye, Rusya ve İsrail'in City of London'la beraber hareket edeceğine dair bazı ipuçları var.
Kesin mi? Değil. Ama eğilimler görülmekte...
YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

ERGÜN DİLER: Corona City

Coronavirus (Covid-19)

  • 5,617,915Coronavirus Vaka Sayısı
  • 348,545Ölü Sayısı
  • 2,875,832Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 16:50

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar