ilanverdim.com kimin ? Burak Kaygısız kimdir ?

İlanverdim.com Kimin ?

 

Türkiye'nin sıralı e-ticaret ilan platformları arasında yer alan ilanverdim.com, internet kullanıcılarını bir arada buluşturuyor.

 

Emlak, Vasıta, Yedek Parca & Tuning, İkinci El Sıfır Alışveriş, İş Makineleri - Sanayi, Özel Ders Verenler, İş İlanları, Hayvanlar Alemi, Yardımcı Arayanlar olmakla beraber toplam 9 kategoride hizmet vermektedir. 

 


İlanverdim.com'un Kurucusu olan Burak Kaygısız tarafından 2018 Yılında kurulmuştur. Sistemin kurulmasından bu yana internet, kullanıcılarını bir araya getirip ücretsiz hizmet sunmuştur. İlanverdim.com ve tüm yapılan işler kurucusu tarafından tek kişi olarak yönetilmektedir. Genç girişimiyle beraber, Kayseri'de büyük bir projenin sahibi olmaktadır...

 

Burak Kaygısız Kimdir ?

 

İlanverdim.com'un kurucusu Burak Kaygısız, 1995 Kayseri doğumlu'dur. Liseyi kayseri'de bitirmiş, olup bunca yıl kariyer ve tecrübe için çalışmıştır. Birçok şirket ve firma'da Freelance olarak çalışmaktadır. Bununla beraber genç girişimci " Sosyal Medya, Siber Güvenlik, Dijital Reklam Pazarlama ve E-Ticaret Uzmanlığına'da sahiptir. 

 

2020'de kurmuş olduğu E-ticaret Firması " BK İletişim E-Ticaret Ürün Pazarlama " ve Cep38.com İnternet Sitesini kurmuştur. Dip fiyata hizmet veren perakende alışveriş sitesini hizmete açmıştır.. Çalışmakta olduğu firmalar ile vatandaşlara en iyi hizmeti düşük fiyata sağlamaktadır.

ilanverdim.com kimin ? Burak Kaygısız kimdir ?

Coronavirus (Covid-19)

  • 771,765Coronavirus Vaka Sayısı
  • 37,001Ölü Sayısı
  • 160,243Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 22:40

HaberX Anket

Koronavirüs önlemleri yeterli mi?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar